Robert Stockinger

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Robert Stockinger był gwiazdą TVN. Dziś widzowie mogą oglądać go w Pytaniu na Śniadanie

2024-06-28 17:19

Kiedyś związany z telewizją TVN, a dziś jedna z twarzy Telewizji Polskiej. Robert Stockinger bo o nim mowa został nowym prowadzącym Pytania na Śniadanie, ale można zobaczyć go też w innych wydaniach, jak na przykład w roli prowadzącego daną imprezę medialną. Co warto o nim wiedzieć? Robert Stockinger ma ciekawą historię swojej kariery.

Kim jest Robert Stockinger? Zastanawiają się wszyscy ci, którzy właśnie natrafili na mężczyznę w telewizji. Polski dziennikarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. Urodził się w Toronto, dokąd wyemigrowali jego rodzice we wczesnych latach osiemdziesiątych. Wrócili jednak do Polski w 1990 roku gdy ich syn Robert miał 10 miesięcy. Dziennikarz wychował się w Warszawie, ukończył studia z tytułem magistra na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Będąc na studiach prowadził audycję popołudniową Klimat Popołudnia w Radiu Kampus, a po odbyciu stażu związał się ze stacją TVN24. W 2013 roku został reporterem magazynu porannego Dzień dobry TVN. Dziesięć lat później, bo w 2023 roku prowadził wakacyjne wydania Dzień dobry TVN wraz z Anną Senkarą. W styczniu 2024 Stockinger ogłosił swoje odejście z TVN po trzynastu latach pracy i związał się z Telewizją Polską, zostając jednym z gospodarzy programu Pytanie na śniadanie w TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Kto gra kogo w "M jak miłość"? My podajemy bohatera, a Ty musisz dopasować aktora

Tatiana Okupnik o Dawidzie Podsiadło. Była jego mentorką w "X Factor"!

Robert Stockinger - wiek, wzrost

Ile lat ma Robert Stockinger? Dziennikarz urodził się dokładnie 19 marca 1988 w Toronto, więc jak łatwo można obliczyć ma 36 lat. Internauci poszukują w sieci także informacji na temat tego ile wzrostu ma Robert Stockinger i nie jest to żadną tajemnicą, bowiem ma 185 cm wzrostu.

Robert Stockinger - żona, dzieci

Robert Stockinger od 2015 roku jest mężem dziennikarki Patrycji Stockinger (de domo Drozd). Para pobrała się w Sopocie, a owocem ich miłości jest córka Oliwia i syn Adam. Co ciekawe, kiedyś media donosiły, że Stockinger spotykał się z aktorką Aleksandrą Szwed.

ZOBACZ TAKŻE: Luksusowy dom Tomasza Szczepanika w Hiszpanii robi wrażenie! W tle basen i piękne widoki

Robert Stockinger - rodzice

Kim są rodzice Roberta Stockingera? Po nazwisku można się domyśleć, że dziennikarz jest synem aktora Tomasza Stockingera i Jolanty Stockinger, która nie jest związana z branżą medialną. W tym miejscu warto również dodać, że Robert jest wnukiem aktora Andrzeja Stockingera (1928–1993) i piosenkarki Barbary Barskiej (1926–2024).

Robert Stockinger - Pytanie na Śniadanie

W styczniu 2024 roku Robert Stockinger ogłosił swoje odejście z telewizji TVN i niedługo później przeszedł do Telewizji Polskiej. Dziennikarz został jednym z gospodarzy programu Pytanie na śniadanie, który prowadzi w parze z dziennikarką Joanną Górską.

Robert Stockinger - Instagram

Robert Stockinger jest aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojej kariery, ale i życia prywatnego. Dzienniakrza obserwuje ponad 36 tysięcy osób i znajdziecie go pod nazwą @rob_stocky.