MasterChef Junior

i

Autor: AKPA MasterChef Junior

MasterChef Junior 2023 - transmisja w TV i powtórki. Kiedy oglądać nowe odcinki?

2023-05-02 11:25

MasterChef Junior powrócił na antenę Telewizji TVN z nową edycją. Kolejne utalentowane dzieciaki z kulinarnym fachem w ręku, walczą o tytuł najlepszego młodego kucharza. Kiedy oglądać nowe odcinki MasterChef Junior w TV? Kiedy są powtórki programu? Sprawdźcie.

MasterChef Junior powrócił na antenę Telewizji TVN! To już w sumie ósma edycja kulinarnego programu dla dzieci, w którym najmłodsi co odcinek walczą o tytuł najlepszego młodego kucharza w Polsce. Zwycięzca wiosennej edycji programu nie dość, że otrzyma wymieniony tytuł to jeszcze w jego ręce powędrują nagrody pieniężne! Będzie to czek na 15 tysięcy złotych oraz nagroda specjalna - 35 tysięcy złotych. Zanim jednak dojdzie do finału, czeka nas wiele emocjonujących odcinków. Przypomnijmy, że skład jury ósmej odsłony MasterChef Junior pozostaje bez zmian. Przygotowane przez uczestników dania oceniane będą przez Tomasza Jakubiaka, Michela Morana i Annę Starmach.

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

MasterChef Junior 2023 - transmisja

Kiedy są nowe odcinki MasterChef Junior 2023? Premierowe odcinki MasterChefa Juniora 8 można oglądać od 5 marca w TVN w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Celem programu jest wyłonienie talentów spośród amatorów kuchni w wieku od 8 do 13 lat.

MasterChef Junior 2023 - powtórka

Kiedy oglądać powtórki odcinków 8. edycji programu MasterChef Junior? Jeśli przegapiliście premierowy odcinek w telewizji, nie musicie się martwić! Powtórki MasterChef Junior będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 17:20 na antenie TVN. Dodatkowo odcinki kulinarnego programu będą dostępne także online w serwisie i aplikacji Player.pl.

Sonda
Oglądasz "MasterChef Junior"?