Twoja Twarz Brzmi Znajomo

i

Autor: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - facebook Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - POWTÓRKI TV i online. Gdzie obejrzeć występy?

2023-05-12 11:40

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 to nie tylko nowi uczestnicy, ale także nowi jurorzy. Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała ocenią zmagania uczestników na scenie, a także ich metamorfozy. Przegapiłeś premierowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Spokojnie - możesz obejrzeć powtórkę nie tylko w telewizji, ale także online. Sprawdź szczegóły.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - powtórki. Kiedy i o której godzinie oglądać w TV i online? W piątek 3 marca 2023 roku startuje kolejna, w sumie już osiemnasta edycja muzycznego show. Widzowie Polsatu po raz kolejny będą mogli podziwiać zmagania artystów na scenie, którzy nie tylko będą śpiewać, ale także będą przechodzić spektakularne metamorfozy! Uczestników 18. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo ocenią jurorzy w składzie: Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. W roli prowadzących zobaczymy natomiast Marcina Dowbora i Macieja Rock. Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18 - POWTÓRKI

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórkę Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023? Premierowe odcinki będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. Powtórki natomiast będą emitowane również na tym kanale w niedzielę o godzinie 15:40. Program można oglądać także online za pośrednictwem platformy polsatboxgo.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023 - UCZESTNICY. Kogo zobaczymy w 18. edycji?

Sonda
Będziesz ogladać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023?