Mariusz Winnicki z zespołu Classic

i

Autor: AKPA Mariusz Winnicki z zespołu Classic

Mariusz Winnicki z zespołu Classic padł ofiarą oszusta. Sprawa jest bardzo poważna!

2022-10-27 9:19

Mariusz Winnicki z zespołu Classic jest w poważnych kłopotach i ostrzega wszystkich fanów przed oszustwem jakie może czaić się na nich tuż za rogiem. Sprawa jest bardzo poważna, a jej finał może skończyć się nawet w sądzie! Sprawdźcie szczegóły i nie dajcie się nabrać.

Zespół Classic działa w branży muzycznej od 1992 roku i mimo iż na początku w skład wchodził Robert Klatt, Jacek Ambroziak i Waldemar Kiełbasiński, to właśnie Kiełbasińskiego zastąpił Mariusz Winnicki. Grupa od początku zyskała w swoim regionie duże grono wielbicieli, a potem wszystko nabrało zasięg ogólnopolski. Classic stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo, a ich muzyka do dziś trafia w serce niejednego słuchacza. Niestety czarne chmury znalazły się nad wokalistą zespołu Classic - Mariuszem Winnickim. 52-latek padł ofiarą oszusta i ostrzega przed niebezpieczeństwem swoich fanów i nie tylko.

Marcin Miller zaatakowany przez hejtera. Padły MOCNE słowa

Jak łyse konie - Fanatic

Mariusz Winnicki z grupy Classic padł ofiarą oszusta

Mariusz Winnicki z zespołu Classic ma poważne kłopoty. Na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych zamieścił informację, że ktoś podszywa się pod jego menadżerkę. To jednak pikuś przy tym, co oszust faktycznie wyprawia! Okazuje się, że próbuje wyłudzać pieniądze w imieniu nie menadżerki, a artysty.

Witam serdecznie. Moi drodzy dotarła do mnie informacja że ktoś podszywa się pod moją manager i próbuje wyłudzać pieniądze w moim imieniu. Więc informuję wszystkich że nie mam z tym nic wspólnego i jednocześnie ostrzegam żeby nikomu nie wpłacać żadnych pieniędzy. To jest jakiś żart i proszę nie dajcie się w to wciągnąć. Tymczasem pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Nieuniknione, że sprawa może mieć swój finał w sądzie. Bądźcie ostrożni i nie dajcie się nabrać!

Sprawdź, czy disco polo masz w małym paluszku

Pytanie 1 z 12
Przez twe oczy, te oczy zielone oszalałem. Gwiazdy chyba twym oczom oddały cały...