Dominika Tajner

i

Autor: AKPA, screen z IG/@starsfightmma Dominika Tajner

Była żona Michała Wiśniewskiego zawalczy w MMA! Kto jest jej przeciwniczką?

2022-11-16 11:48

To dzieje się naprawdę. Była żona Michała Wiśniewskiego - Dominika Tajner spróbuje swoich sił w MMA. Niebawem zobaczymy ją w oktagonie podczas nowej gali Stars Fight MMA, na której pojawi się wielu celebrytów. Kto jest jej przeciwniczką? Jakie ma szanse w oktagonie?

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego od zawsze budziło spore sensacje. Było bardzo szalone i burzliwe i jest tak nadal, tym bardziej że artysta poślubił niedawno swoją piątą żonę Polę i razem z nią spodziewa się swojego szóstego dziecka. Czwartą żoną artysty o czerwonych włosach była Dominika Tajner. To właśnie z nią Michał Wiśniewski wziął ślub w czerwcu 2012 roku. Para rozwiodła się jednak w 2019 i jak się okazuje rozstali się w sporych emocjach. Choć nie piorą swoich brudów publicznie, to nie pozostają we wzorcowych relacjach. Dominika Tajner tak jak jej były ukochany, wzięła sprawy w swoje ręce i również zaczęła układać sobie życie. Jej narzeczonym jest obecnie bokser Mariusz Wach i jak się okazuje celebrytka postanowiła z nim łączyć pasje i od niedawna próbuje swoich sił w MMA!

Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Dominika Tajner - Stars Fight MMA

Ukochany Dominiki Tajner, Mariusz Wach jest znanym pięściarzem, który ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym pasy WBC International oraz federacji TBWA w wadze ciężkiej. Teraz okazuje się, że celebrytka wejdzie niebawem do oktagonu i zobaczymy ją na gali Stars Fight MMA już 26 listopada 2022 roku. 43-latka dostała propozycję walki w MMA i ciężko pracuje by poradzić sobie w klatce. W jednym z wywiadów powiedziała, że jest poobijana z każdej strony, ale musi dbać o sylwetkę i chce pokazać wszystkim, że kobiety po 40-stce też mogą odnaleźć się w tym sporcie.

Kto jest przeciwniczką Dominiki Tajner w Stars Fight MMA? Celebrytka 26 listopada zmierzy się z Mają Cylwik - trenerką personalną i wioślarką. Pierwsza konferencja wydarzenia odbędzie się już w środę 16 listopada. Myślicie, że Dominika Tajner poradzi sobie w oktagonie?

ZOBACZ TAKŻE: Stars Fight MMA - co to jest? Kto walczy na pierwszej gali? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

Sonda
Czy Dominika Tajner poradzi sobie w oktagonie?