Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna została aktorką! Zagrała w popularnym polskim serialu

2023-04-06 8:25

Tego nie spodziewał się nikt! Magdalena Narożna wokalistka Pięknych i młodych została aktorką. Widzowie TV4 mogli oglądać ją w znanym serialu, gdzie wcieliła się w rolę Alicji - piosenkarki, która mocno namiesza w życiu bohaterów. O jaki serial chodzi? Będziecie zaskoczeni!

Magdalena Narożna aktorką? To nie żart! Najpopularniejsza piosenkarka disco polo, mimo iż z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną, to muzykę ukochała sobie najbardziej. Od 2012 roku jest wokalistką Pięknych i młodych, gdzie daje po prostu czadu! Grupa co chwilę wydaje hit za hitem, a dodatkowo goszczą na wielu telewizyjnych koncertach. W ostatnim czasie Magdalena Narożna przeszła niesamowitą metamorfozę! Zrzuciła zbędne kilogramy i widać, że jej sylwetka jest już gotowa na gorące lato. Teraz okazuje się jeszcze, że piosenkarka została... AKTORKĄ i nie jest to żart. Magdalena Narożna wcieliła się w rolę Alicji, która również jest piosenkarką. Gdzie obejrzeć odcinek z gwiazdą? Premiera miała miejsce w TV4.

ZOBACZ TAKŻE: Zanim byli sławni robili coś całkiem innego. Tam pracowała Cleo i inne gwiazdy!

Szybkie Pytania - Skolim

Magdalena Narożna - Policjantki i policjanci

Magdalena Narożna wcieliła się w rolę Alicji i podobnie jak w życiu prywatnym, musiała odgrywać rolę popularnej piosenkarki. Jej debiut można było oglądać w środę 5 kwietnia w serialu TV4 "Policjantki i policjanci". Nowa bohaterka mocno namiesza w życiu podkomisarza Miłosza Bachledy, ponieważ zacznie współpracę z jego narzeczoną Jagną. Czy wielki świat fleszy namiesza w ich prywatnym życiu? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków! Serial "Policjanci i policjantki" można oglądać premierowo na antenie TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00.

Co ciekawe, udział w serialu był dla Magdaleny Narożnej spełnieniem jej marzeń, jednak jak wspomniała w jednym z wywiadów, trochę się stresowała. Obejrzycie serial z udziałem wokalistki Piękni i młodzi?