Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna odsłoniła pośladki. Tak odważnego kadru jeszcze nie było!

2023-02-13 15:23

Tak gorąco na profilu Magdaleny Narożnej jeszcze nie było! Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi oczarowała wszystkich kadrem z najnowszego teledysku, na którym nie tylko eksponuje swoje długie nogi, ale także pośladki. Internauci nie mogą przestać się zachwycać! Postawiła na naprawdę odważną stylizację!

Magdalena Narożna od 2012 roku jest członkinią grupy Piękni i Młodzi. To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych wokalistek w branży disco polo, która osiągnęła wiele sukcesów. Hity, miliony wyświetleń teledysków, wiele koncertów i nie tylko! Mimo iż grupa na przestrzeni lat nieco zmieniła skład, a Narożna głośno rozstała się z mężem, to Piękni i Młodzi cały czas są na topie. Byłego męża wokalistki Dawida Narożnego, zastępuje teraz Daniel Biczak - wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku, znany wcześniej z grupy Jago Young. Śledząc karierę Magdaleny Narożnej, warto również wiedzieć, że były mąż dał jej ostatnio niezłego pstryczka w nos. Piosenkarz postanowił stworzyć drugi zespół Piękni i Młodzi z przydomkiem Dawid Narożny, który tworzy razem ze swoją obecną miłością Joanną. Mimo to Piękni i Młodzi z Magdą na czele radzą sobie świetnie i pokazali światu swoją muzyczną nowość, w której ciężko oderwać wzrok od wokalistki!

ZOBACZ TAKŻE: Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Magdalena Narożna odsłoniła pośladki

Tak odważnych kadrów w social mediach Magdaleny Narożnej jeszcze nie było! Owszem wokalistka Pięknych i Młodych publikowała często kadry z wakacji, jednak zakrywała tylną cześć ciała. Tym razem Magda pochwaliła się kadrem z najnowszego teledysku "Czułe Słowa (My Oh My)", który miał swoją premierę 10 lutego 2023 roku. Na krótkim nagraniu widać, jak wokalistka disco polo prezentuje się w zmysłowej sukience, która uszyta jest z mocno prześwitującego materiału. W związku z tym wszyscy mogą podziwiać ciało Narożnej, a przede wszystkim pośladki, które mocno rzucają się w oczy. Tak odważnie jeszcze nie było!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kusi długimi nogami. Gorące zdjęcie rozpaliły zmysły fanów disco!

- Ale Ty zgrabna kobietka jesteś

- Wyglądasz sexownie i kusząco??wiesz jak rozpalić zmysły????

- O kurcze nowy image, odważnie

- ??❤️❤️figura idealna ???