Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna pokazała nastoletnią córkę. Wykapana mama?

2023-05-16 9:12

Magdalena Narożna z pierwszego małżeństwa ma córkę Gabrysię. Okazuje się, że blond włosa nastolatka ma dziś 13 lat i prawie przerosła swoją mamę! Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała gwiazda disco polo dziewczyny wyglądają jak siostry, jednak w tym wszystkim najbardziej wzruszający jest opis zdjęcia.

Córka Magdaleny Narożnej to prawdziwa pannica! Wokalistka Pięknych i młodych przez siedem lat tworzyła małżeństwo ze Dawidem Narożnym. Para rozstała się jednak w 2019 roku i choć początkowo po rozstaniu wspólnie grali w zespole, to wszystko zmieniło się po głośnej kłótni, która obiegła media. W efekcie Dawid został wyrzucony z Pięknych i młodych, a jego miejsce zajął Daniel Biczak. Dawid Narożny mimo wszystko postanowił ułożyć sobie karierę na nowo i założył zespół o podobnej nazwie, dlatego w branży disco polo mamy już dwie formacje Pięknych i młodych - z tym że jedna ma przydomek "Dawid Narożny". Obecnym partnerem Magdy jest Krzysztof Byniak, z którym zna się od dziecka, natomiast Dawid ułożył sobie życie z Joanną, z którą ma syna Marcela.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Magdalena Narożna pokazała nastoletnią córkę

Magdalena Narożna jest ostatnio bardzo aktywna w swoich social mediach. Nie dość, że często chwali się wszystkim swoją spektakularną przemianą, to jeszcze w ostatnim czasie zaczęła pokazywać córkę! Właśnie z poprzedniego i zarazem pierwszego małżeństwa, piosenkarka ma z Dawidem Narożnym córkę Gabrielę, która ma dziś 13 lat. Na najnowszym zdjęciu widać, że nastolatka przerosła już swoją mamę, a stojąc obok siebie wyglądają nie jak matka i córka, lecz jak siostry! Magdalena Narożna nie tylko dodała zdjęcie ze swoją pociechą, ale także w wzruszający sposób opisała swoją matczyną miłość:

Moja największa duma i za razem sukces życiowy ❤️ niedawno była taka malutka 👩‍🍼 za chwile mnie przerośnie 🫣

W komentarzach pojawiła się lawina ciepłych słów w kierunku Magdy i Gabrieli. Co ciekawe, wiele osób uznało, że nastolatka to wykapany tata. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

ZOBACZ TAKŻE: Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!

Listen on Spreaker.