Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna wskoczyła w sukienkę Dody. Fani pytają "to sesja do Tańca z Gwiazdami"?

2023-04-28 12:55

Czy niebawem zobaczymy Magdalenę Narożną w Tańcu z Gwiazdami? Nad tą kwestią zaczęli zastanawiać się internauci, po tym jak piosenkarka opublikowała efekty sesji w obcisłej sukience. Okazuje się, że jest to ubranie Dody, w którym występowała na scenie. Która wokalistka wygląda w nim lepiej? Czy Madzia pojawi się na parkiecie TzG?

Magdalena Narożna wie jak zrobić dookoła siebie szum, podobnie jak Doda. Teraz okazuje się, że w sukienkę swojej koleżanki z branży wskoczyła wokalistka Pięknych i młodych i zrobiła tym ogromną sensację. Jak zaprezentowała się w niej gwiazda disco polo? W ostatnim czasie nie milkną echa o Magdalenie Narożnej, a wszystko przez jej ogromną metamorfozę. Piosenkarka sporo schudła, a jej sylwetka wygląda dziś niczym ciało modelki z wybiegu, czym prawie codziennie chwali się fanom w swoich social mediach. Niedawno wokalistka Pięknych i młodych pochwaliła się efektami z sesji zdjęciowej, a internauci wychwycili, że ma na sobie sukienkę Dody! Czy Magda wskoczyła w sukienkę królowej, by zrobić zdjęcia do spotu najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami?

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Magdalena Narożna w każdej kolejnej odsłonie prezentuje się fenomenalnie i zbiera masę komplementów. Nie inaczej jest w przypadku ostatniej sesji zdjęciowej, którą pochwaliła się na swoim Instagramie. Ubrana w cielisto-srebrną sukienkę zachwyciła wiele osób! Większość dostrzegła, że jest to podobna lub niemal identyczna sukienka, którą jakiś czas temu miała na sobie Doda, której wysportowanej i zgrabnej sylwetki zazdrości każdy! Wróćmy jednak do wokalistki Pięknych i młodych, która najnowszą sesją w obcisłej sukience wywołała sensację. Fani od razu zaczęli dopytywać, czy jest to efekty zdjęć na potrzeby najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami, jednak możemy się domyślać, że raczej chodzi o nowy teledysk grupy disco polo. Poniżej możecie zobaczyć jak Magdalena Narożna prezentuje się w obcisłej sukience. Co z metamorfoza!

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!