Magdalena Narożna z córką

i

Autor: screen z Instagram/@madzia_pim

DZIECI GWIAZD

Magdalena Narożna pokazała największą pasję swojej córki. Mama jest z niej dumna!

2023-07-25 15:10

Gabrysia Narożna jest oczkiem w głowie swojej ukochanej mamy. Ostatnio często podróżują, razem nagrywają tiktoki i spędzają miło czas. Niedawno artystka zdecydowała pochwalić się fanom największą pasją swojej córki. Nie zgadniecie jakie hobby ma 13-latka.

Córka Magdaleny Narożnej to jej oczko w głowie! Nie da się ukryć, że każdy kochający rodzic jest dumny ze swojego dziecka i zrobiłby dla niego wszystko. Tak jest również w przypadku gwiazdy disco polo - Magdaleny Narożnej, która w ostatnim czasie często pokazuje w mediach społecznościowych córkę. Wspólne wakacje, metamorfozy u fryzjera, a nawet nagrywanie trendów na tiktoka. Nie da się nie zauważyć, że ich relacja jest bardzo bliska i na co dzień nie tylko tworzą relację mama-córka, ale także są przyjaciółkami. Przypomnijmy, że Gabrysia jest owocem małżeństwa wokalistki Pięknych i młodych z Dawidem Narożnym, który w latach 2012-2020 również należał do zespołu. Para w 2019 roku wzięła rozwód i choć początkowo ich relacja nie wpływała na karierę, to kilka miesięcy później w wyniku głośnej afery, wykluczono z grupy byłego męża Narożnej, którego miejsce zajął Daniel Biczak.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Córka Magdaleny Narożnej

Gabrysia Narożna ma dziś 13 lat i uwielbia spędzać czas nie tylko ze swoją mamą i przyjaciółmi. Nastolatka ma wyjątkowe zainteresowanie, które wymaga odwagi i ogromnej miłości do zwierząt. Okazuje się, że córeczka mamusi kocha konie, co Magdalena Narożna pokazała na swoim TikToku. Fani gwiazdy zasypali ją miłymi komentarzami i również jak mama, byli pełni podziwu z jaką pasją Gabrysia oddaje się zwierzętom na stadninie.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna niczym Doda! Tak wyglądała na koncercie Roztańczona Polska

Listen on Spreaker.