Marcin Miller z zespołu Boys ma wielkie serce! Znowu to zrobił

i

Autor: AKPA, Instagram/marcinmillerboys

disco polo

Marcin Miller z zespołu Boys ma wielkie serce! Znowu to zrobił

2023-07-21 11:45

Marcin Miller z zespołu Boys to jeden z najbardziej uśmiechniętych muzyków disco polo. Twórca z dużym szacunkiem traktuje swoich fanów i poświęca im sporo uwagi. Regularnie dodaje zdjęcia i filmy na Instagrama. Ostatnio autor hitu "Jesteś szalona" pochwalił się w sieci nową fotką. Ta rozczuliła jego obserwatorów.

Marcin Miller zachwycił fanów

Lider zespołu Boys, Marcin Miller to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gwiazd muzyki disco polo. Artysta ma na swoim koncie mnóstwo piosenek, które stały się wielkimi hitami bez, których trudno wyobrazić sobie obecnie imprezę lub wesele. To m.in. "Szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno" oraz "Ostatni dzień, ostatni noc". Marcin nie może też narzekać na propozycje występów scenicznych. Artysta pojawia się praktycznie na wszystkich większych, telewizyjnych koncertach, a także podróżuje ze swoim zespołem po całej Polsce z własnym programem. W te wakacje zespół Boys ma naprawdę sporo pracy. Mimo wielu godzin spędzanych na tworzeniu muzyki i w trasie Marcin Miller z zespołu Boys nie zapomina jednak o swoich fanach. Na bieżąco mogą oni śledzić życie swojego ulubionego muzyka w mediach społecznościowych. Ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które dowodzi, że autor numeru "Szalona" ma naprawdę wielkie serducho!

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Marcin Miller u największej fanki

Na Instagramie Marcina Millera pojawiło się zdjęcie z jedną z jego fanek. Jak sam mówi o niej muzyk - największą. To Anna Malon, która w swoim domu ma zdjęcia, gadżety i inne pamiątki związane z liderem zespołu Boys. Marcin odwiedził ją przy okazji swojej wizyty w Kołobrzegu. I zrobił to nie pierwszy raz. Ta znajomość trwa już bowiem od blisko 25 lat! I musi być naprawdę mocna, gdyż fotkę z odwiedzin artysta podpisał: Obowiązkowy przystanek w Kołobrzegu🥰😍. Takim podejściem zyskał też uznanie swoich fanów.

Super fajnie Pozdrawiam Marcin ❤️🙏❤️

Super Panie Marcinie niech Panu Bóg da dużo zdrówka jest Pan cudowny uwielbiam Pana za to że Pan do ludzi niepełnosprawnych wychodzi ze Pan daje im radość pozdrawiam serdecznie 😘😘💕

To juz tradycja ❤️

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem artysty.

Trzeb przyznać - to wyjątkowa postawa. I zdecydowanie godna naśladowania!

Jak dobrze znasz hity zespołu Boys?

Pytanie 1 z 12
16 lat miałaś gdy pierwszy raz
Źródło: Marcin Miller z zespołu Boys ma wielkie serce! Znowu to zrobił