Magdalena Narożna bierze ślub drugi raz? SZOK! Co suknia to coraz piękniejsza

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna bierze ślub drugi raz? SZOK! Co suknia to coraz piękniejsza

Magdalena Narożna bierze ślub drugi raz? SZOK! Co suknia to piękniejsza

2022-11-10 9:34

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, bierze ślub drugi raz? Internauci zszokowali się najnowszą relacją artystki, na której znajduje się w salonie sukien ślubnych i wieczorowych. Modele kreacji które pokazywała wokalistka zapierają dech w piersiach. Coś się szykuje?

Czy Magdalena Narożna bierze ślub? Takie pytania zaczęły pojawiać się w głowie niejednej osoby, która obserwuje artystkę w mediach społecznościowych. Prawie każda kobieta marzy o tym, aby stanąć na ślubnym kobiercu. Czy w identycznej sytuacji jest właśnie Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi? Wokalistka od dłuższego czasu tworzy szczęśliwy związek z Krzysztofem Byniakiem, z którym zna się od dzieciństwa. Gwiazda disco polo wiele razy powtarzała, że ze swoim partnerem przyjaźnili się za czasów młodzieńczych, jednak jak widać teraz mocno mają się ku sobie. Magda jest zaręczona ze swoim partnerem i choć jakiś czas temu mówiła, że na razie nie myśli o ślubie, to czy te plany jednak uległy zmianie? Jej wizyta w salonie sukien ślubnych daje do myślenia.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Magdalena Narożna - ślub

33-letnia Magdalena Narożna odwiedziła salon sukien ślubnych i wieczorowych w Otwocku, a swoją wizytą pochwaliła się w mediach społecznościowych, dokładnie udostępniając relacje na Instagramie. Nie dość, że pochwaliła przed wszystkimi fanami panią Aleksandrę która tworzy tam cuda, to jeszcze zdradziła że szykuje się coś niesamowitego! Czy chodzi o jej wymarzoną, ślubną kreację? Po udostępnionej relacji i prezentowaniu sukien ślubnych na wieszakach w salonie, można by było tak pomyśleć. Wizyta Magdy Narożnej w salonie była jednak przeprowadzona pod kątem jej kariery muzycznej. Szykuje się kreacja andrzejkowa, a może sylwestrowa? To się okaże!

Przypomnijmy, że wokalistka z Pięknych i Młodych była żoną Dawida Narożnego przez 7 lat. Małżeństwo rozwiodło się w 2019 roku, a obecnym partnerem Magdy jest Krzysztof Byniak, z którym zna się od dzieciństwa i w latach młodzieńczych byli nawet przyjaciółmi. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących ślubu pary i czy w ogóle mają go w najbliższym czasie w planach.

Magdalena Narożna

i

Autor: instagram.com/stories/madzia_pim Magdalena Narożna
Magdalena Narożna

i

Autor: instagram.com/stories/madzia_pim Magdalena Narożna