Anna Wendzikowska niczym Tamara Gonzalez? KWOTA picia ceremonialnego kakao przeraża

i

Autor: AKPA Anna Wendzikowska niczym Tamara Gonzalez? KWOTA picia ceremonialnego kakao przeraża

Anna Wendzikowska niczym Tamara Gonzalez? KWOTA picia ceremonialnego kakao przeraża

2022-11-09 13:34

Pamiętacie dramę z Tamarą Gonzalez, która grała na szamańskim bębnie w telewizji i sprzedawała kryształowe czaszki na różnego rodzaju dolegliwości? Teraz okazuje się, że o duszę innych osób chce zadbać Anna Wendzikowska, która sprzedaje ludziom warsztaty na Bali. Nie uwierzysz jakie są rytuały i co wchodzi w cenę!

Internet nigdy nie śpi, internet nigdy nie zapomina i w internecie nigdy nic nie ginie. Jeszcze kilka miesięcy temu głośno było o Macademian Girl, czyli Tamarze Gonzalez, która pojawiła się w Sprawie dla Reportera. Blogerka modowa grała na szamańskim bębnie, który jak się później okazało kosztuje krocie w jej sklepie "La Parica". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że Tamara była w odcinku specjalistką od leczenia dźwiękiem. To jednak nie koniec. W kolejnych dniach pojawiły się informacje, że blogerka "wciska" ludziom kryształowe czaszki, które jej zdaniem miały uzdrawiające moce, jednak jak się szybko okazało, internauci znaleźli podobne czaszki - o wiele tańsze w Chinach.

ZOBACZ TAKŻE: Brunetka, blondynka, ruda - co oznacza Twój kolor włosów? Będziesz w szoku!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Anna Wendzikowska - warsztaty na Bali

Niektórzy twierdzą, że Anna Wendzikowska - była dziennikarka Dzień Dobry TVN zainspirowała się koleżanką z branży i stworzyła podobne rytuały. Po odejściu z kultowej śniadaniówki, kobieta postanowiła zmienić swoje życie i od jakiegoś czasu pomieszkuje na Bali. Nie tylko cieszy się słońcem i odpoczywa, ale także robi biznesy! Balijska przygoda z dziennikarką trwa dziesięć dni, a wśród atrakcji są warsztaty z rozwoju osobistego, medytacje, joga, przerabianie zdjęć na Instagram, wycieczki, ale także wisienka na torcie - rytuał picia ceremonialnego kakao, który otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet leczy duszę. Cena takich warsztatów wynosi na promocji niecałe 1700 USD, czyli przeliczając na złotówki jest to około 7955 złotych. Co ciekawe, cena nie zawiera ani kosztów przelotu, wizy, ani napojów do posiłków. Skusilibyście się na takie warsztaty?

Rozwojowe Bali z Anią Wendzikowską

i

Autor: screen ze strony https://www.polkiwpodrozy.com/ Rozwojowe Bali z Anią Wendzikowską Link: https://www.polkiwpodrozy.com/product-page/rozwojowe-bali-z-ani%C4%85-wendzikowsk%C4%85

Jaką powinieneś mieć super moc?

Pytanie 1 z 9
Jest sobota wieczór, co wtedy robisz?