Krystian Pudzianowski

i

Autor: ARTUR HOJNY / SE Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski po ciężkiej operacji. Teraz jego życie wygląda całkiem inaczej

2022-10-25 8:57

Krystian Pudzianowski nabawił się groźnej kontuzji w wyniku czego, musiał położyć się do szpitala. Dziś jest już w domu i po ciężkiej operacji dochodzi do siebie. Jego najnowsze zdjęcie zszokowało jednak wszystkich fanów, ponieważ wygląda na nim niczym robot! Jest aż tak źle?

Krystian Pudzianowski to nie tylko młodszy brat polskiego strongmana i zawodnika mieszanych sztuk walki - Mariusza Pudzianowskiego, ale także gwiazdor disco polo. To właśnie ze swoim bratem stworzył zespół Pudzian Band i często koncertuje po Polsce. Do jego największych hitów należą takie kawałki jak: Cała sala, Tylko tobie dam, Całuj mnie do rana, Ta dziewczyna to szaleństwo, a także najświeższy numer We łebie, który powstał we współpracy z formacją Menelaos. Niestety we wrześniu 2022 roku podczas pracy, Krystian Pudzianowski nabawił się ciężkiej kontuzji. Artysta brał udział w charytatywnym meczu między reprezentacją Polski Disco, a 23 Bazą Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego i nie zakończyło się to dobrze. Nie dość, że nie dokończył rozgrywki, to jeszcze karetka zabrała go do szpitala.

Fani drżą o zdrowie Maryli Rodowicz. Jej wysokie buty wywołały niepokój!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Krystian Pudzianowski po ciężkiej operacji

Krystian Pudzianowski nabawił się we wrześniu groźnej kontuzji kolana, w wyniku czego musiał przejść poważną operację. To niestety pokrzyżowało mu plany i nie może robić tego co kocha najbardziej - czyli śpiewać i tańczyć przed ogromną publicznością na scenie. Artysta musiał zmienić swój tryb i rozpoczął rehabilitację, aby szybciej wrócić do sprawności. Jego fani mocno się zmartwili widząc zdjęcie na którym wygląda jak robot i zarzucili go życzeniami i szybkim powrotem do zdrowia.

- Szybkiego powrotu do zdrowia

- A mówią że sport to zdrowie ? zdrówka!

- Wracaj do zdrowia byku ☝️??

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć, jak Krystian Pudzianowski odpoczywa w domu i jak wygląda jego rehabilitacja. My również życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na scenę!