Wyglądasz idealnie było już po czesku, a teraz po francusku! Co na to Skolim?

i

Autor: screen z YouTube/SKOLIM Official Wyglądasz idealnie było już po czesku, a teraz po francusku! Co na to Skolim?

Wyglądasz idealnie było już po czesku, a teraz jest po francusku! Co na to Skolim?

2022-10-24 10:35

Skolim czego się nie dotknie, robi to idealnie! Jego piosenki osiągają miliony odsłon i cały czas szybują do góry jeśli chodzi o wyświetlenia. Jakiś czas temu artysta odwiedził nasze studio i na antenie na żywo zaśpiewał numer Wyglądasz idealnie po czesku. Teraz dwaj bracia z TikToka postanowili wziąć numer Skolima na warsztat i zrobili z tego wersję po francusku! Co na to artysta?

Skolim to niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki. Artysta perfekcyjnie wstrzelił się w nurt disco z numerem Wyglądasz idealnie, który notuje już ponad 85 milionów odsłon! Na kolejną nowość nie trzeba było długo czekać. Skolim po czterech miesiącach zdecydował się na kawałek Kiss me baby, który również pnie się do góry. Kolorowe teledyski, skoczna i rytmiczna muzyka, a także słowa wpadające w ucho - to jego karta przetargowa. Jakiś czas temu artysta gościł w studiu Radia SuperNova, gdzie zrobił z prowadzącymi - Kubą Adamiakiem i Pawłem Bogajem szybki trening MMA, a także zaśpiewał Wyglądasz idealnie po czesku! Wersja ta spodobała się wielu osobom, jak i samemu Skolimowi, dlatego nic dziwnego, że w sieci pojawiła się wersja hitu w języku francuskim.

Skolim - wiek, wzrost, Wyglądasz idealnie, żona, dzieci, Prime MMA, Instagram

Szybkie Pytania - Skolim

Skolim - wyglądasz idealnie po francusku

Wyglądasz idealnie po francusku? Czemu nie! Takiej wersji nie spodziewał się nawet sam autor hitowego kawałka. Jak do tego doszło? Popularni tiktokerzy - Mattia Rosinski i jego brat Elie tworzą muzyczny zespół BeMy i to właśnie oni uwielbiają tworzyć francuskie covery polskich hitów. Już nie raz chłopaki wzięli na warsztat hity Sanah, czy też Dawida Kwiatkowskiego, a nawet ich fani byli świadkami wersji disco polo po francusku. Był już numer Miłość w Zakopanem, Przez twe oczy zielone, a w końcu przyszła pora na niekwestionowany hit Wyglądasz idealnie. Piosenka wygenerowała pod ich filmikiem na TikToku blisko 180 tysięcy odsłon, a komentarze mówią jedno - to lepsze niż oryginał!

- Nawet lepiej brzmi niż w języku polskim

- Wow lepsze od oryginału

- ładnie brzmi po francusku 

- eeee. lepsze niż oryginał bravo 

Poniżej możecie posłuchać wersji Wyglądasz idealnie po francusku. Ten cover wpada w ucho!

ZOBACZ TAKŻE: Skolim był modelem? Za reklamy zarobił GRUBĄ KASĘ! [WIDEO]