Kim jest Ignacy od hitu Czekam na Znak? To wielki polski HIT

i

Autor: screen z Instagram/@ignacymusic Kim jest Ignacy od hitu "Czekam na Znak"? To wielki polski HIT

Kim jest Ignacy od hitu "Czekam na Znak"? To wielki polski HIT

2023-02-02 14:30

Od kilku tygodni słuchacze zachwycają się piosenką "Czekam na Znak", którą śpiewa Ignacy. Kim jest tajemniczy artysta, który szturmem podbił polskie rozgłośnie radiowe, w tym antenę Radia SuperNova? W jego głosie i piosence ciężko się nie zakochać!

Tylko czekam na znak, czekam i tak, rób co tylko zechcesz, chwytaj mnie za serce - takimi słowami rozpoczyna się refren piosenki "Czekam na Znak" Ignacego. Kim jest młodzieniec, który szturmem podbił polskie rozgłośnie radiowe? Jego najnowszy kawałek możecie usłyszeć również na antenie Radia SuperNova! Ignacy Błażejowski dał się poznać wszystkim za sprawą udziału w 11. edycji The Voice of Poland, gdzie oczarował trenerów i widzów barwą głosu i wrażliwością artystyczną. Choć nie wygrał muzycznego talent-show to nie poddał się, tylko starał się wciąż spełniać swoje marzenia. Okazuje się, że muzyka w jego życiu jest z nim od dziecka. Kiedy miał 7 lat mama zaprowadziła go na pierwsze lekcje śpiewu i ta miłość trwa do dzisiaj. Oprócz The Voice of Poland, Ignacego można było oglądać także w programie Mali Giganci.

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Górniak skończyła 50 lat i promienieje. Kiedyś wyglądała całkiem inaczej!

Szybkie Pytania - Michał Szczygieł

Ignacy - Czekam na Znak

Czekam na Znak to piosenka Ignacego, która została wydana w 2022 roku. Opowiada o uczuciach, w których łatwo się zatracić. Melodia, tekst, ale także wokal artysty skradły serca słuchaczy, dlatego nic dziwnego, że singiel cieszy się ogromną popularnością. Wiele osób słysząc piosenkę pierwszy raz ma wrażenie jakby to była muzyczna nowość od Dawida Podsiadło lub Grzegorza Hyży.

- Połączenie Podsiadło, Hyżego i Ralpha Kamińskiego,niesamowite..?

- Byłam święcie przekonana, ze to nowy kawałek Podsiadło- nowy album już za rogiem. Uznaj to za komplement, naprawdę kozak utwór

- Usłyszałam tę piosenkę po raz pierwszy dzisiaj w radio i totalnie się w niej zakochałam. Masz nieprawdopodobny głos i super wrażliwość muzyczną, świetnie, że śpiewasz po polsku, trzymam kciuki ?

- Nie wiem co jest w tej piosence ale jak się ją pierwszy raz usłyszy to nie można się z nią rozstać ❤️ cudownie buja no i ten głos ?

Ignacy ukończył Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie fortepianu, jednak jego największą miłością jest jazz. Co ciekawe od października 2022 roku studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Poniżej możecie rozkoszować się w jego nowej piosence Czekam na Znak, którą bez żadnego ale można nazwać prawdziwym polskim hitem!

Sonda
Czy podoba Ci się piosenka Ignacy - Czekam na Znak?