Juli Chan rozkochuje słuchaczy nowym singlem. To prawdziwy miód na ich serca!

i

Autor: materiały prasowe Juli Chan rozkochuje słuchaczy nowym singlem. To prawdziwy miód na ich serca!

Juli Chan rozkochuje słuchaczy nowym singlem. To prawdziwy miód na ich serca!

2023-02-21 15:37

Relapse to najnowsza propozycja od 18-letniej Juli Chan, która zdążyła już skraść serce niejednej osoby. Artystka wypuściła na rynek jednocześnie aż 3 wersje utworu - po polsku, po angielsku oraz w połączeniu tych dwóch języków. Jesteście ciekawi co z tego wyszło? Ciarki gwarantowane!

Juli Chan ma zaledwie 18 lat, a osiągnięć w branży muzycznej może pozazdrościć jej wiele osób. Nie dość, że dała się poznać wszystkim w The Voice Kids, to jeszcze nagrała piosenkę z Cleo. Oprócz tego pojawiła się w stacjach radiowych z subtelnymi piosenkami, pełnymi dobrego vibe'u i niesamowitej magii. To jednak nie koniec! Artystka otworzyła sobie drzwi do międzynarodowej kariery coverem "Joe Le Taxi", który dotarł na szczyt listy przebojów francuskiego radia RTS FM i był grany przez ponad 30 innych stacji radiowych we Francji! Rok 2022 to już międzynarodowy sukces z singlem "Not A Crime", który był grany na antenach 60 stacji radiowych w 20 krajach na czterech kontynentach.

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Juli Chan 2023 - Relapse

Relapse to najnowsza propozycja od 18-letniej Juli Chan. To historia o zakochanej kobiecie. Ciągłe rozdarcie pomiędzy sercem a rozumem, wielka pasja i zniewolenie przez uczucie, które nie ma przyszłości a i tak przytłacza teraźniejszość. Myśl o jej napiętych relacjach z ukochaną osobą wywołuje wewnętrzny konflikt. Jest rozdarta między pragnieniem ucieczki i pozostawienia za sobą toksycznej miłości, a znalezieniem się w jego ramionach. Juli Chan zaśpiewała "Relapse" z przejmującymi, autentycznymi i silnymi emocjami.

Utwór powstał we współpracy z brytyjskim duo kompozytorów: Phoebe Ray i Martin Hollis, który także wyprodukował "Relapse". Martin to weteran londyńskiej sceny muzycznej, pracował nad wieloma diamentowymi i platynowymi płytami dla takich artystów jak Adele, Ed Sheeran, The Rolling Stones, U2, Mark Ronson, Rudimental, Tom Walker. Słowa do polskiej wersji utworu, zatytuowanego "Kłamię", napisała Magdalena Goya Wójcik.

Sonda
Śledzisz twórczość Juli Chan?