Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Viki Gabor ma własne PŁATKI ŚNIADANIOWE. Ile trzeba zapłacić za opakowanie?

2023-02-17 12:51

Viki Gabor ma na swoim koncie nie tylko wiele hitów i teledysków, ale także własną linię kosmetyków. Do tych sukcesów doszły także płatki śniadaniowe, które robią furorę! Ile trzeba zapłacić za smakołyk w pudełku? W jakich sklepach są dostępne płatki Viki Gabor? Szczegóły znajdziesz poniżej.

Viki Gabor to artystka, która dała się poznać wszystkim za sprawą The Voice Kids. Mimo iż nie wygrała programu, to brama do międzynarodowej kariery muzycznej, szeroko się przed nią otworzyła. Wygrała dziecięcą Eurowizję w 2019 roku, a potem wydała płytę, jak i hit za hitem. Niedawno otrzymała współpracę ze znaną marką kosmetyczną, która promuje jej najnowszą linię kosmetyków. 15-letnia Viki Gabor ma własną edycję błyszczyków, ale także reklamuje swój bronzer, rozświetlacz, mgiełkę do twarzy i ciała, żel do brwi, róż w kremie, kredkę do ust, mgiełkę utrwalającą makijaż, czy też żele brokatowe. Okazuje się, że to nie koniec. Teraz Viki Gabor ma swoje własne płatki śniadaniowe!

Viki Gabor - wywiad Radio SuperNova

Viki Gabor - płatki śniadaniowe CENA

Ile kosztują płatki śniadaniowe Viki Gabor? Śniadanie to podstawa, wie o tym każdy. Viki Gabor razem z marką Yummers prezentuje swój najnowszy produkt. Artystka została twarzą płatków śniadaniowych i ma swój własny smak. To choco milkshake, czyli napój czekoladowy. Koszt takich płatków to 11,49 złotych. Na opakowaniu można znaleźć informacje, że produkt o smaku choco milkshake zawiera 354 kilokalorii na 100 g i 2,7 g tłuszczu.

ZOBACZ TAKŻE: Cleo i Juli Chan niczym Viki Gabor i Kayah. Duet międzypokoleniowy robi furorę!

Viki Gabor - płatki śniadaniowe GDZIE KUPIĆ

Gdzie kupić płatki Viki Gabor? W jakim sklepie są dostępne? Płatki Yummer's Viki Gabor choco milkshake są dostępne w sklepach Biedronka. Co ciekawe można znaleźć je także online na Allegro, jednak z przesyłką wychodzą znacznie drożej.

Która piosenka Viki Gabor pasuje do Ciebie najbardziej?

Pytanie 1 z 8
Na co dzień jestem osobą, która: