Jaruś z Chłopaków do wzięcia gwiazdą MMA? Przed nim nowy rozdział w życiu

i

Autor: screen z YouTube/jarek Mergner chłopaki do wziecia Jaruś z Chłopaków do wzięcia gwiazdą MMA? Przed nim nowy rozdział w życiu

Jaruś z Chłopaków do wzięcia gwiazdą MMA? Przed nim nowy rozdział w życiu

2022-10-27 10:32

Najbarwniejsza postać z programu Chłopaki do wzięcia, rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Mowa o Jarku, którego widzowie Polsatu po prostu pokochali. Choć od dłuższego czasu nie widać go już w telewizji, to mężczyzna świetnie radzi sobie w internecie. Teraz okazuje się jeszcze, że otworzył się na MMA. Sprawdźcie szczegóły.

Jaruś to niekwestionowana gwiazda programu Chłopaki do wzięcia, którego widzowie Polsatu po prostu pokochali! Dostarczał im niesamowitej rozrywki, a gdy poszukiwał żony wszyscy mu kibicowali. W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana chwili i Jaruś poślubił Gosię, co można było śledzić w odcinkach programu. Niestety po ukazaniu tej miłości przed kamerami, widzowie nie wróżyli i, zbyt długiego małżeństwa, dlatego nic dziwnego, że w ostatnim czasie pojawiły się plotki o rozwodzie pary. Choć Jarusia w telewizji już nie widać - za czym jego fani naprawdę bardzo tęsknią, to nie znaczy że schował się w cień, a wręcz przeciwnie! Ulubieniec widzów podjął się współpracy związanej z nową federacją MMA. Zobaczymy go w oktagonie?

Edyta Górniak pojawiła się 4 tysiące lat temu. Opowiedziała o swoich wcieleniach

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Jaruś Chłopaki do wzięcia MMA

Mimo iż Jaruś nie pojawia się w nowych odcinkach programu Chłopaki do wzięcia, to widzowie mogli zobaczyć go już w zupełnie nowej roli. Okazuje się, że mężczyzna został twarzą nowo powstałej federacji freak-fightowej Wild MMA. Uczestnik programu Polsatu zachęca kandydatów do wysyłania zgłoszeń, razem z popularnymi osobami takimi jak Krzysztof 'Diablo' Włodarczyk, Denis Załęcki, Marek Morus czy Daniel Nagana z Gogglebox. Przed telewizorem.

Raz, dwa, trzy. Cześć, nareszcie zaczynamy. Projekt wielki, zero dramy. Ślij zgłoszenia nam na maila, krótki filmik, fotka jedna. Każdy niech już sobie tworzy, a ocenią go jurorzy. Są bokserzy i fighterzy, kulturyści, milionerzy. Bez gangsterów, będzie grzecznie. Musisz zgłosić się koniecznie - słyszymy w trailerze Wild MMA.

Czy to oznacza, że zobaczymy Jarusia w oktagonie Wild MMA? Od pewnego czasu mężczyzna pokazuje, że ćwiczy na siłowni i relacjonuje swoje postępy dlatego być może coś jest na rzeczy. Póki co nie znamy szczegółów, ale gdy to się zmieni, na pewno Was o tym poinformujemy! W tym miejscu warto również wspomnieć, że Jarek Meegner jakiś czas temu dostał propozycję pojawienia się w oktagonie na gali MMA-VIP organizowanej przez Marcina Najmana, jednak odmówił, ponieważ nie chciał stać się pośmiewiskiem i twierdził, że wszystko jest ściemą.

Sonda
Oglądasz program Chłopaki do wzięcia?