Cleo i Juli Chan niczym Viki Gabor i Kayah. Duet międzypokoleniowy robi furorę!

i

Autor: AKPA, materiał prasowy Cleo i Juli Chan niczym Viki Gabor i Kayah. Duet międzypokoleniowy robi furorę!

Cleo i Juli Chan niczym Viki Gabor i Kayah. Duet międzypokoleniowy robi furorę!

2023-02-09 13:05

Juli Chan nazywana polską Arianą Grandę, zrobiła coś niesamowitego. Młoda artystka nagrała numer ze swoją trenerką za czasów The Voice Kids. Mowa oczywiście o Cleo i wspólnej piosence dziewczyn "Wyloguj się". Tekst z ważnym przekazem, skierowanym do kobiet zrobił furorę w sieci!

Juli Chan, to tak naprawdę Julia Chmielarska, która nazywana jest przez słuchaczy polską Arianą Grandę. Nie dość, że wizualnie przypomina swoją idolkę, to jeszcze ma niesamowity talent - taki jak ona! Jej głos wywołuje ciarki, a teksty piosenek przypadają do gustu niejednej osobie. Juli Chan dała się poznać wszystkim jeszcze za czasów dziecięcych. W wieku 12 lat próbowała swoich sił w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji Junior 2016, a dodatkowo była uczestniczką drugiej edycji The Voice Kids. Dzięki ciepłej relacji zbudowanej z trenerką Cleo dziś może liczyć na jej wsparcie. Blondwłosa piękność nie tylko napisała dla swojej podopieczną przepiękną balladę "Zniknę Z Tobą", ale także przyjęła zaproszenie do wspólnego zaśpiewania singla "Wyloguj się".

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

Cleo i Juli Chan - piosenka z mocnym przesłaniem

Juli Chan jest w ostatnim czasie przeszczęśliwa. Nie dość, że jej kariera idzie jak burza, to jeszcze zgłosiła się do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji 2023 w Liverpoolu. Artystka zgłosiła utwór "Relapse" i czeka na dalszy rozwój sytuacji. To jednak nie koniec. Światło dzienne ujrzała jej najnowsza piosenka, w której słychać także Cleo! Numer nosi tytuł "Wyloguj się", a jego tekst przepełniony jest ważnym przekazem, skierowanym do kobiet.

Dobrze czasem pobyć z przyjaciółką, która nie ocenia, nie radzi i nie będzie na siłę próbować nas zmieniać. Po prostu - będzie obok. "Wyloguj Się" jest muzycznym listem od przyjaciółki do przyjaciółki. To pocieszenie dla bratniej duszy, która jeszcze nie czuje tego, że sama najlepiej wie co jest dla niej najlepsze i że wkrótce nadejdą lekkie dni, w których będzie śmiała się z obecnych problemów.

Po przesłuchaniu piosenki Juli Chan i Cleo, śmiało można stwierdzić, że jest to duet idealny! Poniżej macie okazję posłuchać numeru "Wyloguj się", który prezentuje się z lekką, nowoczesną linią melodyczną i brzmieniami charakterystycznymi dla szwedzkich producentów muzycznych. Szykuje się hit 2023 roku? :) Juli Chan i Cleo niczym Viki Gabor i Kayah!

ZOBACZ TAKŻE: Juli Chan na Eurowizji 2023? Piosenka od twórców Eda Sheerana może reprezentować Polskę!

Listen on Spreaker.
Sonda
Śledzisz twórczość Juli Chan?