Filip Lato znowu to zrobił! Sen o Warszawie w jego wykonaniu to złoto

i

Autor: AKPA Filip Lato znowu to zrobił! Sen o Warszawie w jego wykonaniu to złoto

Filip Lato znowu to zrobił. Sen o Warszawie w jego wykonaniu to złoto!

2023-01-30 12:45

Filip Lato czego się nie dotknie - robi to perfekcyjnie i tak było również podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Artysta wraz ze swoim zespołem dał czadu na scenie, a dodatkowo skradł serca słuchaczy śpiewając numer "Sen o Warszawie", który w Twoja Twarz Brzmi Znajomo zrobił prawdziwą furorę!

Filip Lato dał się poznać publiczności w The Voice of Poland. Następnie jego kariera nabrała wiatru w żagle i wszyscy mogliśmy delektować się jego hitem 100, który został nagrany we współpracy z Sound'n'Grace. Na kolejne hitowe kawałki w jego wykonaniu nie trzeba było długo czekać - Krawiec, Wracam sam, Zanim nas policzysz, a także jeden z nowszych kawałków Lepiej mieć. Nie można również zapomnieć o jego fenomenalnym występie w programie Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dał po prostu czadu! Filip Lato od pierwszego odcinka zachwycał jurorów, więc nic dziwnego że wygrał 9. edycję muzycznego show. Właśnie tam w jednym z odcinków, wcielił się w Czesława Niemena dając popis na scenie, a wszystkim opadły szczęki z wrażenia! Teraz Filip Lato zrobił to ponownie!

ZOBACZ TAKŻE: Filip Lato wygrał odcinek Jaka to melodia. Nagrodę przeznaczył na ważny cel!

Szybkie Pytania - Filip Lato

Filip Lato dla WOŚP 2023

Filip Lato wspierał razem z Radiem SuperNova i dzielnicą Ursynów, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 31. finału w niedzielę 29 stycznia wystąpił na scenie Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" i już od pierwszych sekund, gdy pojawił się na scenie, zrobił na wszystkich wielkie wow! Efekty specjalne, gra świateł, zgrany zespół i oczywiście on w błyszczącej marynarce. Filip Lato umilił wszystkim oczekiwanie na Światełko do Nieba piosenkami takimi jak Krawiec, Halo Ziemia, 100, Moment, ale także sprawił że wszyscy "zbierali szczęki z podłogi". Artysta zrobił to znowu, jednak tym razem przed ursynowską publicnością zaśpiewał fenomenalnie Sen o Warszawie. Relację z tego co działo się w Sztabie Ursynów, możecie zobaczyć na naszym Instagramie @radio_supernova_official nie tylko na profilu, ale przede wszystkim w wyróżnionej relacji! Było super! :)

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Listen on Spreaker.

Jak dobrze znasz piosenki Filipa Lato?

Pytanie 1 z 9
"Ołówek weź, teraz kartkę i pisz, kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic" to słowa z piosenki: