StartUp Music - Piotr Cugowski

i

Autor: Radio SuperNova StartUp Music - Piotr Cugowski

#StartUp Music z Piotrem Cugowskim! Nagraj piosenkę i spełnij swoje muzyczne marzenie

2023-02-17 8:58

Kochasz śpiewać? Zawsze marzyłeś o tym, by radio grało Twoją piosenkę? Teraz możesz spełnić swoje marzenie z konkursem #StartUp Music. Wystartowała trzecia edycja, w której gwiazdą jest znany i ceniony wokalista - Piotr Cugowski! Sprawdź szczegóły konkursu i wygraj profesjonalne nagranie piosenki. Niech usłyszy Cię cała Polska!

Kim jest Piotr Cugowski - wie chyba każdy! To nie tylko polski muzyk i wokalista, którego piosenki nuci wielu rodaków, ale także współzałożyciel zespołu Bracia. Do jego najpopularniejszych kawałków należą takie numery jak Kto Nie Kochał, Zostań Ze Mną, Jaskółka Uwięziona, Nad Przepaścią. Jesteś fanem Piotra Cugowskiego? Kochasz śpiewać i chciałbyś by Twój głos usłyszała cała Polska? Teraz te marzenia mogą się spełnić, dzięki trzeciej edycji konkursu #StartUp Music w Radiu SuperNova. Do wygrania jest profesjonalne nagranie piosenki z repertuaru Piotra Cugowskiego w duecie właśnie z artystą! Co zrobić by zaśpiewać z Piotrem Cugowskim? To banalnie proste!

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Startup Music z Cleo dobiegł końca. Natalia Kucharska zwycięzcą pierwszej edycji!

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Konkurs #StartUp Music Piotr Cugowski - zasady

Radio SuperNova po raz trzeci organizuje konkurs #StartUp Music, a gwiazdą kolejnej edycji jest Piotr Cugowski! Co zrobić, by nagrać cover piosenki i teledysk z artystą, a także wystąpić na żywo na antenie naszego radia? To banalnie proste! Wystarczy, że nagrasz i wyślesz do nas własną interpretację wybranej przez siebie piosenki Piotra Cugowskiego w formacie mp3 -sam zadecyduj z jakiej strony chcesz się nam pokazać! Następnie prześlij do nas zgłoszenie poprzez specjalny formularz na stronie startupmusic.radiosupernova.pl.

Konkurs realizowany jest w terminie od dnia 30.01.2023 do 28.02.2023 roku. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 23.02.2023 roku, a już 28 lutego odbędzie się wielki finał, podczas którego poznamy zwycięzcę, który razem Piotrem Cugowskim nagra i zaśpiewa piosenkę z jego repertuaru. Nie czekaj ani chwili dłużej! Prześlij nam swoje zgłoszenie i spełnij marzenia o byciu gwiazdą polskiej sceny muzycznej!

Sonda
Czy weźmiesz udział w konkursie StartUp Music?