Ewelina Lisowska

i

Autor: AKPA

GWIAZDY W BIKINI

Ewelina Lisowska prezentuje ciało wychodząc z basenu. Fani 'ale petarda'

2023-07-15 22:26

Ewelina Lisowska pokochała swoje ciało i nie przejmuje się tym, że przytyła kilka kilogramów. Wręcz przeciwnie! Piosenkarka chętnie eksponuje swoje kobiece kształty i chwali się swoją sylwetką w internecie. Teraz wynurzyła się z basenu i zapozowała jak prawdziwa bogini. Zobaczcie sami!

Ewelina Lisowska w polskiej branży muzycznej jest obecna już od kilkunastu lat. Wokalistka dała się poznać wszystkim dzięki występom w talent show Mam talent i X Factor, gdzie próbowała swoich sił. Choć nie wygrała żadnego z tych programów, publiczność ją pokochała, a jej kariera nabrała wiatru w żagle. Dowodem na to jest chociażby piosenka W stronę słońca, która znalazła się na 1. miejscu listy AirPlay, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube zdobył ponad dwa miliony odsłon w ciągu jednego tygodnia. Dziś piosenka liczy blisko 10 milionów odtworzeń, jednak o wiele więcej, ponieważ aż 40 milionów zanotował teledysk do numeru Nieodporny rozum.

ZOBACZ TAKŻE: Ewelina Lisowska miała wypadek. W samej bieliźnie pokazała niepokojące rany

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Ewelina Lisowska w bikini

Ewelina Lisowska jest aktywna na Instagramie, gdzie ma już ponad 285 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam chętnie dzieli się z nimi zdjęciami, opiniami i wchodzi z nimi w interakcję. Teraz zdecydowała się pokazać kilka kadrów z basenu, a dokładnie to jak ociekająca wodą, wspina się po drabinkach i wychodzi na ziemię. Jej figura oczarowała dosłownie wszystkich, a od sylwetki piosenkarki ciężko oderwać wzrok! Przypomnijmy, że dwa lata temu artystka opublikowała w mediach społecznościowych porównanie dwóch zdjęć, do których pozowała ubrana w to samo bikini. Na jednym z nich ważyła 45 kg, a na tym aktualnym wyraźnie było widać, że Ewelina Lisowska trochę przytyła. Gwiazda przyznała, że na jej wadze znalazło się 7 kg więcej, jednak pokochała swoje ciało i nie zamierza katować się dietami.

Poniżej możecie zobaczyć, jak 31-letnia Ewelina Lisowska wyłania się z basenu ubrana w czarne bikini, niczym prawdziwa bogini!

Sonda
Obserwujesz Ewelinę Lisowską w mediach społecznościowych?