Magdalena Narożna

i

Autor: akpa

GWIAZDY W BIKINI

Magdalena Narożna nazywa się foczką i pokazuje zdjęcia z wakacji. Tak odpoczywa z córką

2023-07-17 11:31

"Foczka na Blue Lagoon" - tak najnowsze zdjęcia w bikini podpisała Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi. Wokalistka pochwaliła się internautom kadrami ze swoich rajskich wakacji i pokazała jak spędza wolny czas z córką. Jej figura zachwyca!

Metamorfoza Magdaleny Narożnej jest na językach Polaków już od dłuższego czasu. Liderka i założycielka grupy Piękni i młodzi, chętnie dzieli się w social mediach swoją przemianą i nic dziwnego. Jej figura jest dziś wysmuklona, wyćwiczona i wyraźnie zdrowa. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła tajemnicę swojej metamorfozy i zdradziła wszystkim, że wpływ na zmianę jej sylwetki miał ruch, a raczej dużo ruchu. Piękna i młoda urządza sobie prawie codziennie długie spacery, które trwają minimum 10 kilometrów! Do tego piosenkarka disco polo wybiera dużo warzyw i owoców, mniej węglowodanów, cukrów i nieprzetworzoną żywność. Trwają wakacje, dlatego na oficjalnym Instagramie Magdy Narożnej nie zabrakło wakacyjnych kadrów w bikini.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kusi odważnymi zdjęciami. Koronkowe body podkreśliły jej kształty

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna chwali się zdjęciami z wakacji

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Tym razem postawiła na wakacyjne kadry wykonane podczas jej pobytu na Islandii. W podróż wybrała się z córką, a na Blue Lagoon spędziły miło czas, co można zobaczyć na social mediach artystki. Piosenkarka zapozowała w bikini i ostatnio jak zwykle pochwaliła się nienaganną figurą. W komentarzach z minuty na minute zaczęło przybywać wiele komplementów, które na pewno ucieszyły Magdę Narożną.

- Śliczna jesteś. Figura nastolatki

- Wow prześliczne zdjęcia cudownych wakacji

- Pięknie wyglądasz, jesteś piękną kobietą

Poniżej przesuwając w bok, możecie zobaczyć zdjęcia Magdaleny Narożnej z Islandii. Trzeba przyznać, że praca nad sylwetką nie poszła na marne i robi na wszystkich ogromne wrażenie!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna zdradza sekret swojej figury. To dlatego tak schudła!

Listen on Spreaker.