Edyta Górniak, Michał Szpak i inni zaśpiewają piosenki Disneya. Takiego widowiska jeszcze nie było!

i

Autor: AKPA Edyta Górniak, Michał Szpak i inni zaśpiewają piosenki Disneya. Takiego widowiska jeszcze nie było!

Edyta Górniak, Michał Szpak i inni zaśpiewają piosenki Disneya. Takiego widowiska jeszcze nie było!

2023-04-10 17:36

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby bajek Disneya. Teraz dla wszystkich fanów piosenek z bajek, szykuje się wyjątkowe widowisko jakim jest stulecie Disneya. Na scenie zobaczymy Edytę Górniak, Michała Szpaka, a także wiele innych gwiazd, które zaśpiewają najpopularniejsze kawałki z bajek. Tego nie można przegapić!

100 lat Disneya to impreza, której nie można przegapić! Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby bajek Disneya i piosenek, które w nich się pojawiają. Król Lew, Myszka Mikki, Kaczor Donald i nie tylko! Wielkimi krokami nadchodzą święta wielkanocne, a wraz z nimi niespodzianka od Telewizji Polsat. Po raz piąty Polsat organizuje Dzień Disneya, podczas którego przez cały dzień na antenie będą emitowane najpopularniejsze filmy takie jak: Zaplątani, Ratatuj, Zwierzogród, Księga Dżungli, czy też Vaiana: Skarb oceanu. To jednak nie koniec! Zwieńczeniem "obchodów" będzie wyjątkowy koncert z okazji stulecia Disneya, podczas którego największe hity z bajek zaśpiewają znane gwiazdy. Kto pojawi się na scenie? Kiedy i o której godzinie oglądać koncert 100 lat Disneya w TV?

ZOBACZ TAKŻE: Syn Edyty Górniak planuje luksusowy ślub. Co na to jego mama?

Natalia Kucharska & Cleo - Żywioły | Startup Music #1

100 lat Disneya koncert - DATA, GODZINA, TRANSMISJA

Kiedy i o której godzinie oglądać koncert 100 lat Disneya? Niesamowity Dzień Disneya zwieńczy koncert, który Telewizja Polsat wyemituje już w Poniedziałek Wielkanocny 10 kwietnia o godzinie 20:00.

100 lat Disneya - kto wystąpi?

Kto wystąpi na scenie podczas koncertu 100 lat Disneya? Podczas widowiska widzowie Polsatu usłyszą największe przeboje z filmów Disneya takich jak: Aladyn, Kraina lodu, Król Lew czy też Piękna i Bestia, a na scenie zaśpiewają między innymi:

Która postać z bajki jest Twoją bratnią duszą?

Pytanie 1 z 10
Który typ osobowości opisuje cię najlepiej?
Listen on Spreaker.