METAMORFOZA

Magdalena Narożna skonczyła 35 lat. Jak zmieniła się przez lata? Na starych zdjęciach ciężko ją rozpoznać!

2023-11-22 8:56

Magda Narożna uchodzi za prawdziwą petardę w branży disco polo. Ma wielu fanów, którzy uwielbiają gdy śpiewa kultowe kawałki, ale także zachwycają się na widok jej zdjęć. Pamiętacie jak wyglądała artystka, gdy wkroczyła w muzykę? Kiedyś Magdalena Narożna wyglądała całkiem inaczej. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Kim jest Magdalena Narożna, wie każdy fan muzyki disco. W branży muzycznej jest to ceniona wokalistka zespołu Piękni i młodzi, który zresztą sama założyła. Nastąpiło to w 2012 roku, z pomysłu nie tylko artystki, ale także jej ówczesnego męża Dawida Narożnego i przyjaciela Daniela Wilczewskiego. Od tamtej pory życie Magdy całkowicie się zmieniło i dziś można nazwać ją jedną z popularniejszych polskich gwiazd w branży muzycznej. Dowodem na to są piosenki zespołu Piękni i młodzi, które w serwisie YouTube notują miliony odsłon, ale nie można zapomnieć także o lajkach i komentarzach w mediach społecznościowych Narożnej. W tym miejscu warto również wspomnieć, że wokalista często pokazuje się w telewizji - nie tylko koncertując, ale także zasiadając jako juror w Disco Star, czy też w Disco Band Weselny Show.

Tak na przestrzeni lat zmieniała się Magdalena Narożna. Niesamowita metamorfoza!

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magda Narożna od lat jest już na polskiej scenie muzycznej i już nie raz potrafiła wszystkich zaskoczyć, jeśli chodzi o wygląd! Artystka zmieniała fryzury, styl, a jej metamorfozy robiły na wszystkich ogromne wrażenie. W galerii na górze tego artykułu macie okazję zobaczyć, jak Magdalena Narożna z Pięknych i młodych, zmieniła się na przestrzeni lat. Po słynnym irokezie nie ma już ani śladu!