Donald Tusk rozczulił internautów i zebrał pochwały. Wideo z wnuczką z OGROMNYM wynikiem!

i

Autor: AKPA, tiktok/@donald_tusk Donald Tusk rozczulił internautów i zebrał pochwały. Wideo z wnuczką z OGROMNYM wynikiem!

Donald Tusk rozczulił internautów i zebrał pochwały. Wideo z wnuczką z OGROMNYM wynikiem!

2022-12-21 16:47

Donald Tusk zafundował internautom uroczy obrazek ze swoją wnuczką i żywą choinką w roli głównej. Wideo nie dość, że zebrało wiele pozytywnych komentarzy to jeszcze obejrzało je blisko trzy miliony odsłon. Wyświetlenia rosną z minuty na minutę - to trzeba zobaczyć!

Donald Tusk to znana osobowość nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wszystko za sprawą jego ścieżki zawodowej - polityki, w którą angażuje się od wielu, wielu lat. Dookoła polityka gromadzi się jednak w ostatnim czasie wiele czarnych chmur i medialnej nagonki. Mimo to uśmiech z jego twarzy nie znika, a w mediach społecznościowych robi furorę. Donald Tusk poza polityką wiedzie prywatne życie. Jest szczęśliwym dziadkiem pięciu wnucząt - trzech synów Michała Tuska i dwóch córek Kasi Tusk. Mimo iż ma dużo obowiązków, znajduje czas aby spędzić z najmłodszymi wolny czas. Tym razem polityk zauroczył wszystkich nagraniem z choinką w roli głównej i swoją uroczą wnuczką!

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek-Majdan wejdzie do polityki?! Celebrytka spotkała się z Donaldem Tuskiem

Sonda Świąteczna - Ewelina pyta i nie błądzi #5

Donald Tusk z wnuczką przed świętami

Donald Tusk zrobił istną furorę na TikToku. Jego wideo obejrzało blisko 3 miliony razy i coś czujemy, że na tym się nie skończy. Jaki jest fenomen filmiku polityka? Donald Tusk wybrał się do centrum na zakupy, a dokładnie po żywą choinkę. Następnie przywiózł ją do domu i rozpakował z siatki przed swoją wnuczką. Dziadek spełnił życzenie swojego oczka w głowie i wybierając jedną z większych choinek zafundował jej dużo szczęścia. Internauci oszaleli na ten widok i zasypali lidera PO wieloma miłymi komentarzami:

- Jakie to piękne i takie normalne, potrzebujemy właśnie tego

- I to jest dziadek ?zdrowych wesołych świąt życzą Kaszuby ?

- Wspaniały dziadek ?

- Można chodzić z wnukami bez ochrony można ?

- e tam hejterzy, polityk też dziadek, a wnuczka dla dziadka to cały świat.

- może i chłop namieszał w polityce ale widać, że zostało coś z człowieczeństwa ?

Poniżej możecie zobaczyć urocze wideo polityka z wnuczką. Filmik w aplikacji TikTok ma blisko 3 miliony odsłon i jesteśmy pewni, że lada moment ta liczba zostanie przekroczona.

ZOBACZ TAKŻE: Prezent dla babci i dziadka pod choinkę. Co kupić seniorom na prezent?

Sonda
Czy Donald Tusk jest pracowity?