Edyta Górniak ma najlepsze nogi w show-biznesie? Fani na ten widok oszaleli!

i

Autor: AKPA Edyta Górniak ma najlepsze nogi w show-biznesie? Fani na ten widok oszaleli!

Edyta Górniak ma najlepsze nogi w show-biznesie? Fani na ten widok oszaleli!

2022-12-19 15:00

Edyta Górniak to jedna z najjaśniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej. Choć potrafi wywołać wokół siebie wiele kontrowersji, to tym razem zachwyciła wszystkich zgrabnymi nogami. Obok tego ujęcia ciężko przejść obojętnie, ponieważ jej zgrabne nogi po prostu olśniewają. 50-latka prezentuje się naprawdę zjawiskowo!

Edyta Górniak to jedna z najważniejszych polskich piosenkarek, która na scenie jest aktywna już od wielu lat. Polska diva debiutowała w 1986 roku w założonym przez siebie zespole System B, a cztery lata później zaczęła karierę solową. Od tamtej pory cały czas jest na językach wielu osób, nie tylko ze względu na wiele kontrowersji, czy spór z Justyną Steczkowską, ale także dlatego, że z roku na rok promienieje jeszcze bardziej. Mimo iż Edyta Górniak skończyła w 2022 roku okrągłe 50 lat, to nad jej urodą zachwyca się każdy! Nienaganny makijaż, zawsze ładnie ułożone włosy, przemyślane stylizacje i figura nastolatki! Wokalistka przygotowuje się prężnie do sylwestrowych występów w Zakopanem. Gwiazda pojawi się tam na Sylwestrze Marzeń organizowanym przez Telewizję Polską, a na scenie u jej boku zobaczymy jej syna Allana.

ZOBACZ TAKŻE: Doda obok Michała Wiśniewskiego. Artyści pokazali, że mają wielkie serca!

Szybkie pytania - Doda

Edyta Górniak kusi zgrabnymi nogami

Edyta Górniak zaszalała na całego! Gwiazda prężnie przygotowuje się do Sylwestra Marzeń organizowanego przez Telewizję Polską, dlatego zdecydowała się pochwalić swoją błyszczącą kreacją i zgrabnymi nogami. Artystka nie ukrywa, że cieszy się na wspólne celebrowanie Nowego 2023 Roku, a w komentarzach pod krótkim wideo roi się od pozytywnych komentarzy w stronę figury Edyty Górniak. Przekonajcie się sami!

- Pięknie Pani wygląda?❤️?

- Cudna magiczna ❤️❤️❤️

- Ta pani wszystko ma piękne ?❤️?

- Zawsze zazdrościłam Pani pięknych nóg ?