Doda

i

Autor: AKPA Doda

Doda przytula "nowe dziecko". Tak cieszy się ze swojego sukcesu!

2022-10-19 11:28

Doda jest najszczęśliwszą kobietą na świecie, a to wszystko za sprawą jej kolejnego sukcesu! Królowa polskiej sceny muzycznej pochwaliła się przed milionami słuchaczy swoim "najnowszym dzieckiem". Tak cieszy się z tego, co osiągnęła. Fani ruszyli z gorącymi gratulacjami!

Fani Dody czekali na to od dawna! Artystka nie dość, że powróciła z przytupem prezentując kawałki takie jak Fake love, Don't wanna hide i Melodia ta, to jeszcze wielkimi krokami nadchodzi jej długo wyczekiwana płyta! Już w piątek 21 października na rynku ukaże się najnowszy album piosenkarki o tytule Aquaria, na którym znajdą się wyżej wymienione numery, a także kawałek Wodospady - znany z jej programu Doda. 12 kroków do miłości. To jednak nie koniec niespodzianek! Oprócz nowej płyty pojawią się także dwa wydawnictwa, o które fani Dody prosili ją od dawna. Mowa o reedycji niedostępnych już w sprzedaży dwóch solowych albumów - Diamond Bitch i 7 Pokus Głównych, które ukażą się w wersjach Eco.

ZOBACZ TAKŻE: Samochody gwiazd - takimi furami jeździ Lewandowski, Doda, Kwiatkowski i nie tylko!

Szybkie pytania - Doda

Doda - złota płyta

Doda niesamowicie ekscytuje się zbliżającą premierą swojego krążka, która zbliża się wielkimi krokami. Oprócz tego wybuchła niesamowitą radością we wtorek 18 października, kiedy to w jej ręce trafiła złota płyta za singiel Melodia ta. Dodatkowo tego samego dnia ruszył pre save na Spotify i oznacza to, że każdy singiel z nadchodzącej płyty Dody - Aquaria ma złoty status. Doda pochwaliła się swoim "nowym dzieckiem" w sieci, a w komentarzach pojawiła się lawina gratulacji!

- Ależ cudownie! Pięknie to wygląda! Co tu dużo mówić Doda!!!!!!!!! Wymiatasz!!!! ? gratulacje, singiel pokrył się złotem, mam nadzieje, że spełniło się Twoje marzenie i jesteś z tego powodu mega szczęśliwa ✨??? brawo brawoooooo!!!!!!

- Coś czuję że z tą nową płytą na którą tak wiele osób czeka, będzie więcej złotych płyt i nie tylko złotych ? tego życzę ?❤️

- Gratuluję!? jesteś niesamowita i jesteś wzorem do naśladowania! Tyle lat na scenie! To co zrobiłaś teraz jest nad podziw! Nowe piosenki są świetne i trendy!P.S 12 kroków do miłości też jest mistrzowskie! I love you ?❤️❤️❤️❤️

My również przyłączamy się do gratulacji i nie możemy doczekać się premiery!

Sonda
Kupisz płytę Dody - Aquaria?