Edyta Górniak

i

Autor: AKPA Edyta Górniak

Edyta Górniak wynajmie swoją willę w Zakopanem. Ile kosztuje taka przyjemność?

2022-10-19 9:51

Edyta Górniak przebywa obecnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dlatego na Instagramie próżno szukać relacji z jej życia w Zakopanem. W związku z tym piosenkarka poinformowała, że chętnie na czas swojej nieobecności, wynajmie swoją prywatną górską willę. Ile kosztuje taka przyjemność? Gwiazda postawiła warunki wynajmu.

Kim jest Edyta Górniak, wie chyba każdy! To piosenkarka, która zachwyca głosem, ale także robi dookoła siebie szum, dzieląc się ze światem kontrowersyjnymi treściami i różnymi spostrzeżeniami. Wśród jej przekonań, które budzą momentami skrajne emocje, Edyta Górniak znajduje też miejsce na nieco bardziej przyjazne komunikaty. Są to zdjęcia z jej egzotycznych podróży, a także zapierające dech w piersiach widoki polskich gór. Nie od dziś wiadomo, że piosenkarka kocha takie klimaty, dlatego dwa lata temu przeprowadziła się na Podhale, gdzie wiedzie spokojne życie. Jej drewniana willa ma aż cztery poziomy i można sądzić, że metraż razem z tarasami wynosi z pewnością ponad 200 m². Teraz okazuje się, że Edyta Górniak chce wynająć swój dom w Zakopanem - cały lub na piętra. Gwiazda ma jednak swoje wymagania!

ZOBACZ TAKŻE: Konkurs Startup Music w Radiu SuperNova. Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z ICH TROJE!

Szybkie pytania - Doda

Willa Edyty Górniak w Zakopanem - CENA

Edyta Górniak przebywa obecnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a urokami tego kraju dzieli się na swoim Instagramie. Gwiazda odpoczywa, pływa jachtami, a nawet uczy się grać w tenisa ziemnego i żałuje, że zrobiła to dopiero teraz. Przeżywając magiczne chwile, nie zapomina w tym wszystkim o górach które kocha i chętnie wpatruje się w zdjęcia znajomych. Teraz okazuje się, że Edyta Górniak z ogromną przyjemnością wynajmie swoją zakopiańską posiadłość, na czas nieobecności. Jest jednak jeden warunek!

Pozdrawiam zazdrośników. Jeśli bardzo was interesuje temat domu, to powiem coś publicznie, czego nie powinnam robić, ale powiem. Jeśli ktoś chciałby mój dom wynająć na czas, w którym jestem w podróży, dopóki nie wrócę, można go wynająć w całości albo oddzielne piętra - są tam cztery piętra. Więc podaję wam numer telefonu...

Edyta Górniak dodała także, że chciałaby aby jej willę odwiedzały tylko wyjątkowe osoby. Jej dom jest obecnie pod opieką agencji do wynajmu i to właśnie z nią należy kontaktować się w tej sprawie. Nie znamy dokładnej ceny za wynajem zakopiańskiej willi Edyty Górniak, jednak z pewnością nie jest ona mała. Artystka dodała także, że jest to najbardziej niezwykłe miejsce, jakie odkryła w Polsce, więc jeśli jej fani potrzebują poczytać, pomedytować, wyciszyć się lub po prostu wypocząć, to jest to idealny kierunek.

Skusilibyście się na wynajem willi Edyty Górniak? Dajcie nam znać w sondzie poniżej.

Sonda
Chciałbyś wynająć dom Edyty Górniak w Zakopanem?