Doda, Dawid Kwiatkowski

i

Autor: MARCIN GADOMSKI/SUPER EXPRESS, TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Doda, Dawid Kwiatkowski

Doda i idol młodzieży na jednej scenie! U boku królowej pojawi się Dawid Kwiatkowski

2022-05-10 10:08

To dzieje się naprawdę! Doda i Dawid Kwiatkowski pojawią się na jednej scenie. To wszystko wydarzy się podczas 20-lecia kariery artystki, która jakiś czas temu zapowiedziała swój jubileusz z ogromnym przytupem. Co zaśpiewa duet podczas sopockiego SuperHit Festiwalu? Sprawdźcie szczegóły.

Doda coraz prężniej przygotowuje swój recital. Już w sobotę 21 maja wystąpi w Sopocie podczas głośnego wydarzenia jakim jest SuperHit Festiwal. Artystka znana z takich hitów jak 2 bajki, Szansa, czy też Fake Love, będzie jedną z największych gwiazd wydarzenia. Nie dość że będzie świętować 20-lecie swojej kariery w branży muzycznej, to jeszcze jak sama zapowiedziała - zrobi to z przytupem! Na scenie razem z Dodą wystąpi plejada gwiazd. Oczom widzów ukaże się między innymi Justyna Steczkowska, z którą Doda miała kiedyś konflikt. Wokalistki najprawdopodobniej zaśpiewają wspólnie Znak pokoju, czyli przebój z 2005 roku. To jednak nie koniec wspaniałych wieści!

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal 2022 - data, artyści, bilety. Kto i kiedy wystąpi na festiwalu?

Szybkie Pytania z Rafałem Brzozowskim

SuperHit Festiwal 2022 - jubileusz Dody

Do tej pory Doda uchodziła za indywidualistkę i nie wchodziła w muzyczne duety. Teraz jednak przyszedł czas na zmiany! Podczas SuperHit Festiwalu pojawi się na scenie z Justyną Steczkowską, ale także z idolem młodzieży. Mowa oczywiście o Dawidzie Kwiatkowskim, który znany jest publiczności ze swoich piosenek, ale także dzięki roli trenera w muzycznym show The Voice Kids. Po ogłoszeniu tej nowiny fani Dody i Dawida piszczeli z zachwytu. Na razie nie wiadomo jaką piosenkę zaśpiewają w Sopocie, jednak internauci spekulują że będą to 2 bajki. Czy aby na pewno? Tego dowiemy się 21 maja. Jedno jest pewne - będzie się działo!

- Coś czuje ,że to będzie mocny hit ?❤️

- Takie duety to się rozumie! ❤️❤️❤️ Na bank będzie sztos???

- Omg ??? dwie cudowne osoby razem ❤️ kocham Was ❤️❤️❤️

- 2 bajki? ?

Sonda
Czy twoim zdaniem Doda jest sexy?