Piotr i Agata Rubik

i

Autor: MAREK KUDELSKI / SUPER EXPRESS Piotr i Agata Rubik

Piotr Rubik i jego żona Agata dają czadu tańcząc na Instagramie. Furorę robią też ich córki!

2022-05-09 9:37

Jedna z popularniejszych rodzin w naszym kraju to oczywiście rodzina Rubików. Powód? Wcale nie chodzi o dzieła muzyka, lecz o ich wygibasy w internecie! Kompozytor Piotr wraz z żoną Agatą i córkami dają czadu tańcząc na Instagramie. Obok ich filmików nie da się przejść obojętnie - przekonajcie się sami.

Piotr Rubik wraz ze swoją rodziną, budzi ogromne zainteresowanie wśród wielu osób. Wpływ na to ma kariera polskiego kompozytora, którego nazwisko stało się popularne w całej Polsce dzięki piosence Psalm dla Ciebie. Singiel został wydany w 2006 roku wraz z oficjalnym teledyskiem, który na samym YouTube wygenerowały miliony odsłon. Od tamtej pory piosenka jest jednym z największych przebojów artysty, który pochodzi z płyty Psałterz wrześniowy. W tym miejscu warto również wspomnieć, że w klipie do kawałka wystąpiła również młodziutka Agata, obecna żona Piotra, która jest od niego młodsza o 18 lat. Para jest jednak idealnym dowodem na to, że wiek nie ma żadnego znaczenia, a ich uczucie zachwyca wiele osób. Owocem miłości Piotra i Agaty są dwie córki Helenka i Alicja, które z rodzicami dają czadu tańcząc w internecie!

Szybkie Pytania - Muniek Staszczyk

Piotr Rubik śpiewa i tańczy z żoną i dziećmi

O rodzinie Rubików jest w ostatnim czasie bardzo głośno. To wszystko za sprawą pojawienia się Piotra i Agaty w rozrywkowym programie Power Couple, który emitowany był w 2021 roku na antenie TVN-u. Od tamtej pory para jest na świeczniku wielu osób, ale powodem jest coś jeszcze. Mowa o tanecznych wygibasach kompozytora i modelki, które w sieci osiągają ogromne wyświetlenia, a także poprawiają humor niejednej osobie. Oprócz Piotra i Agaty, pojawiają się też córeczki, które mimo młodego wieku mają już na swoim koncie wielu fanów. Obok ich nagrań nie da się przejść obojętnie, a chętnie komentują je nie tylko internauci, ale także inne gwiazdy.

- Wstałam dzisiaj rano z niczym się nie mogę wyrobić,otwieram Ista i od razu człowiek ma lepszy dzień Dziękuję, że Jesteście ???

- Jak patrzę na Was mam ochotę tańczyć ??❤️

- Uwieeeeeelbiam Waszą energie! Jesteście ogromną inspiracją dla mojej rodziny ❤️

- Uwielbiam Was! Jesteście dziś dla mnie cudownym promykiem słońca po ciężkim dniu ❤️

Obecnie rodzina Rubików przebywa na egzotycznych wakacjach. Ich kierunkiem są Hawaje, na których również nie zabrakło wygibasów! Musicie to zobaczyć.

Sonda
Instagram, TikTok czy Facebook - z której apki korzystasz najczęściej?