Golec uOrkiestra, Maja Golec

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS, screen Instagram/majjcia Golec uOrkiestra, Maja Golec

Córka Pawła Golca zaśpiewała piosenkę Britney Spears i zachwyciła internautów! 'Mam ciarki na ciele gdy śpiewasz'

2022-05-27 9:39

Kim jest grupa Golec uOrkiestra, wie chyba każdy! To oni od wielu lat czarują polską publiczność piosenkami i z pewnością będzie tak jeszcze bardzo długo. Teraz okazuje się, że córka jednego z liderów odziedziczyła muzyczny talent po tacie. Kim jest najstarsza córka Pawła Golca? Maja wywołuje ciarki na ciele internautów!

Spis treści

  1. Córka Pawła Golca śpiewa piosenki
  2. Maja Golec - kim jest? Ile ma lat?

Kim jest grupa muzyczna Golec uOrkiestra, wie chyba każdy! To zespół, który od 1998 roku tworzą bracia bliźniacy Paweł i Łukasz Golec, a także żona Łukasza - Edyta. Golec uOrkiestra łączą tradycyjne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma innymi gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, rock’n’rolla, rhythm and bluesa, muzyki jazzowe, a także muzyki alternatywnej. Poza karierą w branży muzycznej, liderzy grupy mają oczywiście swoje prywatne życie. Żoną Łukasza Golca jest Edyta, która również występuje z nimi na scenie. Owocem ich miłości jest trójka dzieci - Bartłomiej, Antonina oraz Piotr. Nie można również zapomnieć o drugim liderze zespołu, którym jest Paweł Golec. On również tworzy szczęśliwe małżeństwo z żoną Katarzyną, z którą ma dwie córki - Maję i Annę. Od jakiegoś czasu starsza córka artysty, pokazuje światu swój talent i jak można zauważyć, wychodzi jej to fantastycznie!

ZOBACZ TAKŻE: Zarobki gwiazd - ile zarabia Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Beata Kozidrak i inni? Kwoty szokują!

Szybkie Pytania - Muniek Staszczyk

Córka Pawła Golca śpiewa piosenki

Córka Pawła Golca - Maja zdecydowanie odziedziczyła talent po swoim tacie! Od jakiegoś czasu rozkoszuje wszystkich barwą swojego głosu, śpiewając przeróżne covery, które sukcesywnie pojawiają się w sieci. Nie brakuje polskich, jak i zagranicznych utworów, które wywołują po prostu ciarki! Tym razem na warsztat poszedł hit Britney Spears z 2003 roku - Toxic, a także numer z 1996 roku Po prostu bądź od Maanam. Obok tych nagrań nie da się przejść obojętnie - przekonajcie się sami oglądając i słuchając poniższe wideo!

- Mam ciarki na ciele gdy śpiewasz

- Przepiękny i wyjątkowy głos Anioła❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

- Piękny głos, rodzice mogą być dumni

Maja Golec - kim jest? Ile ma lat?

Ile lat ma Maja Golec? Kim jest? Maja Golec to najstarsza córka Pawła Golca, lidera grupy Golec uOrkiestra. Urodziła się w 2003 roku, więc jak łatwo można obliczyć ma 19 lat. Widzowie po raz pierwszy mogli ją zobaczyć na gali Fryderyki 2018, gdzie wspólnie odpowiadali na pytania dziennikarzy. Maja Golec jest również jedną z wiodących tiktokerek. Jej filmiki w aplikacji osiągają ogromne wyświetlenia, a pozytywnych komentarzy nie ma końca! Co ciekawe, córka Pawła Golca nie próżnuje i nie ogranicza się jedynie do coverów. Artystka ma na swoim koncie już dwa single - Na szczyt oraz Ty wiesz