Cleo

i

Autor: AKPA Cleo

Cleo zdradziła kulisy The Voice Kids 6! Kiedy nowy sezon w TV?

2022-09-27 8:45

Fani The Voice Kids mogą skakać z radości. Wielkimi krokami nadchodzi premiera najnowszej edycji muzycznego show dla dzieci! Cleo ujawniła kilka szczegółów i jedno jest pewne - będzie się działo. Sprawdźcie jak jest na planie i kiedy premierowy odcinek zostanie wyemitowany w telewizji.

Spis treści

  1. The Voice Kids 6 - kiedy premiera? [DATA]
  2. The Voice Kids 6 - TRENERZY

The Voice Kids to program, który nie dość, że dostarcza rozrywki to jeszcze zdążył wylansować prawdziwe gwiazdy, które robią zawrotną karierę nie tylko w Polsce ale i na świecie. Chodzącym dowodem na to jest Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak, Ala Tracz, a także Sara James, która skradła serca Amerykanów występując niedawno w tamtejszym Mam Talent. Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja show, w którym poznamy nowych uczestników. Obecnie trwają nagrania programu, a Cleo - uznawana za jednego z najcieplejszych trenerów, chętnie dzieli się z obserwatorami tym, co dzieje się na planie. Studio w którym młodzi uczestnicy wychodzą na scenę podczas Przesłuchań w Ciemno, na pierwszy rzut oka wydaje się być nie zmienione. Czerwony kolor wciąż dominuje, jednak przypominając sobie poprzednie edycje, można stwierdzić, że lekko zmieniły się fotele.

Cleo choć nie chce zdradzać zbyt wiele przed emisją, to pokazała wszystkim swoje stylówki z planu, które zachwyciły niejedną osobę. W jednej wygląda jak nastolatka ze szkoły, a w innej jak prawdziwa modowa inspiracja, co można zobaczyć na jej TikToku. Kiedy będzie The Voice Kids 6? Pierwszego odcinka show nie można przegapić!

Szybkie pytania - Cleo

The Voice Kids 6 - kiedy premiera? [DATA]

Kiedy startuje The Voice Kids 6? Dokładna data premiery nie jest znana, jednak wiemy już że szósty sezon wystartuje wiosną 2023 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy? Będzie się działo!

ZOBACZ TAKŻE: Viki Gabor skończyła 15 lat. Tak zmieniła się od The Voice Kids!

The Voice Kids 6 - TRENERZY

The Voice Kids 6 wystartuje wiosną 2023 roku. Kogo zobaczymy w roli trenerów? Na czerwonych fotelach zasiądą ponownie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, a także chłopaki z grupy Afromental - Tomson i Baron. Poniżej możecie zobaczyć, jak Cleo bawi się na planie szóstego sezonu The Voice Kids.

The Voice Kids - do której drużyny pasujesz najbardziej?

Pytanie 1 z 4
Kto jest Twoim ulubionym trenerem?