Azja Express

i

Autor: materiały prasowe TVN Azja Express

Azja Express 3 - kto odpadł w czwartym odcinku? Tej pary nie zobaczymy w finale

2023-03-25 21:33

Trzecia edycja programu Azja Express trwa w najlepsze, a uczestnicy biorą udział w przygodzie swojego życia. W każdym odcinku czekają na nich przeróżne wyzwania, a także zadnia które wykonane dobrze przybliżają ich do finału. Kto pożegnał się z Azja Express w 4. odcinku? Tej pary nie zobaczymy w finale!

Czwarty odcinek Azja Express 2023 za nami. Kto pożegnał się z programem w sobotę 25 marca 2023? Czwarty odcinek zmagań w programie "Azja Express" był dla wszystkich sporym wyzwaniem, ponieważ cały czas gromadziły się nad nimi ciemne chmury. Wyścig po kamiennych, monumentalnych schodach, następnie rozpoznanie słynnych i unikatowych gatunków kogutów z Denizli i walka o amulet o wartości 10 tysięcy złotych oraz o Złotą Kartę. To jednak nie koniec! Najtrudniejszym etapem wyścigubyło przygotowanie najdłuższego w świecie lahmacuna - tureckiej pizzy. Ostatnim przystankiem odcinka była twierdza w Marmaris, pamiętająca czasy Sulejmana Wspaniałego. To właśnie tam uczestnicy otworzyli czarne koperty. Kto odpadł w 4. odcinku Azja Express? Wynik jest dla wszystkich zaskoczeniem!

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 3. edycji programu?

Szybkie pytania - Zakopower

Azja Express 2023 - kto odpadł w 4. odcinku?

Kto odpadł w czwartym odcinku Azja Express 2023? Która para była najsłabsza 25.03.2023? W czwartym odcinku Azja Express, program opuścili Krystian Pesta wraz ze swoją siostrą Oliwią. Internauci jak i uczestnicy programu są zasmuceni werdyktem. 

ZOBACZ TAKŻE: Prima Aprilis 2023 - DATA. Kiedy jest? Jakie żarty na Prima Aprilis?

Azja Express 2023 - kiedy kolejny odcinek?

Kolejny, w sumie piątey odcinek programu Azja Express zobaczymy już w sobotę 1 kwietnia o godzinie 20:00. Wszystkie odcinki programu można oglądać także na platformie player.pl.

Sonda
Żałujesz, że Czesław Mozil odpadł z programu Azja Express?