Azja Express 2023

i

Autor: materiały prasowe Azja Express 2023

Azja Express 2023 - TRANSMISJA i POWTÓRKI. Kiedy i o której oglądać w tv i online?

2023-05-26 8:49

Azja Express to polski program telewizyjny typu reality show, który powraca na antenę telewizji TVN. Już od soboty 4 marca 2023 roku, widzowie będą mogli śledzić zmagania uczestników, którzy będą musieli podejmować się przeróżnych zadań. Kiedy i o której oglądać premierowe odcinki Azja Express w TV i online? Kiedy są powtórki?

Azja Express 2023 - kiedy w tv? Takie pytanie zadaje sobie niejeden fan programu. Azja Express powraca na polskie ekrany! To reality show, który dostarcza emocji nie tylko widzom, ale także celebrytom, którzy brali w nim udział. Możemy oglądać w nim osiem par, które tworzą znane gwiazdy oraz bliskie im osoby. Wszyscy wyruszają w podróż swojego życia i tylko za jednego dolara dziennie muszą dotrzeć do celu, pokonując nawet własne słabości. Do tej pory powstały dwie edycje Azja Express, a także dwie edycje Ameryka Express. Teraz produkcja postanowiła postawić ponownie na azjatycki kontent, a uczestnicy nowego sezonu będą co odcinek podejmować się wielu wyzwań. Kiedy oglądać Azja Express w TV i online? Gdzie i kiedy dostępne są powtórki?

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

Azja Express 2023 - KIEDY? TRANSMISJA

Kiedy zaczyna się Azja Express 2023? O której oglądać premierowe odcinki? Trzecia edycja programu Azja Express rozpocznie się w sobotę 4 marca 2023 roku. Premierowe odcinki będą emitowane w TVN i w Playerze. Najnowsze odcinki w telewizji, będziecie mogli obejrzeć co sobotę o godzinie 20:00.

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 3. edycji programu?

Azja Express 2023 - POWTÓRKA

Kiedy są powtórki Azja Express 2023 w TV i online? Jeśli przegapiłeś premierowy odcinek w TV nic nie szkodzi. Powtórki Azja Express będą dostępne online na player.pl, a także w telewizji TVN dokładnie w każdą niedzielę o godzinie 12:05.

Sonda
Będziesz oglądać nowy sezon "Azja Express"?
Listen on Spreaker.