Azja Express 2023

i

Autor: materiały prasowe Azja Express 2023

Azja Express 2023 - kto odpadł w 11 odcinku? Tej pary nie zobaczymy w finale

2023-05-15 9:15

Finał Azja Express 2023 zbliża się wielkimi krokami. Niestety w 11. odcinku z programem musiała pożegnać się kolejna para. Komu nie udało się przejść dalej? Kto okazał się być najsłabszy? Ta para spakowała walizki i wróciła do Polski.

Jedenasty odcinek Azja Express za nami. Kto pożegnał się z programem w sobotę 13.05.2023? W 11. odcinku uczestnicy przeżyli prawdziwy szok! Ostatni etap gruzińskiego wyścigu pokonać musieli oddzielnie, bez swoich towarzyszy. Jedna osoba z pary brała udział w grach, a druga wyruszyła w samotną wędrówkę w kierunku mety. Azja Express - musi być haczyk! Wyniki gier miały istotny wpływ na to, jakie ułatwienia otrzymała po drodze osoba, która ściga się na trasie. Pierwsza gra odbyła się w legendarnej rezydencji Romanowów i była związana ze słynnymi, drogocennymi jajkami Faberge. Ścigacze mieli niepowtarzalną okazję odnaleźć dom, w którym mieszkała matka Stalina i prasowali nawet ubrania zabytkowym żelazkiem na węgiel. Kto odpadł? Która para pożegnała się z programem? Tych uczestników nie zobaczymy w finale.

ZOBACZ TAKŻE: Azja Express 2023 - TRANSMISJA i POWTÓRKI. Kiedy i o której oglądać w tv i online?

Te prezenty na Pierwszą Komunię to przesada! Polacy odpowiadają #EwelinaPyta

Azja Express 2023 - kto odpadł w 11. odcinku?

Kto odpadł w jedenastym odcinku Azja Express 2023? Która para była najsłabsza 13.05.2023? Tydzień temu z programu nie odpadł nikt, jednak teraz poznaliśmy werdykt. Program w 11. odcinku opuścili Adam Zdrójkowski i jego tata Dariusz. 

Azja Express 2023 - kiedy finał? Kiedy ostatni odcinek w TV?

Listen on Spreaker.