NND

i

Autor: AKPA / Polsat

Gwiazda Pierwszej Miłości nową prowadzącą Nasz Nowy Dom. To ona zastąpi Katarzynę Dowbor

Wszystko jasne! Nową prowadzącą programu Nasz Nowy Dom będzie aktorka Ela Romanowska. W poniedziałek startują zdjęcia do kolejnego sezonu programu, a odcinki z nową prowadzącą będzie można zobaczyć na antenie Polsatu już jesienią.

Nasz nowy dom - nowa prowadząca ujawniona. To doskonale znana widzom Polsatu aktorka Ela Romanowska. Gwiazda ekranu grała między innymi w serialach Samo życie, Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich, W rytmie serca, a wkrótce zobaczymy ją także w nowym serialu Polsat Box Go Swaci. Romanowska przebojem zdobyła też serca fanów Tańca z Gwiazdami. W 5. edycji programu w parze z Rafałem Maserakiem doszła do finału. Była również finalistką 11. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Czy Polacy ufają politykom? #EwelinaPyta

Ela Romanowska w Nasz nowy dom

Kto jest nową prowadzącą Nasz Nowy Dom? Program gości na antenie Polsatu od 10 lat i od początku cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Do tej pory ekipa Polsatu wyremontowała już prawie 300 domów i mieszkań najbardziej potrzebujących rodzin w całej Polsce. Katarzynę Dowbor zastąpi Ela Romanowska.

Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?