Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Komentarze pod jej zdjęciem ściskają za serce!

i

Autor: AKPA, screen z instagram/@dawid.kubacki.official Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Komentarze pod jej zdjęciem ściskają za serce!

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Komentarze pod jej zdjęciem ściskają za serce!

2023-03-22 9:43

Kilka dni temu świat obiegły informacje, że ukochana żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala, a jej stan jest ciężki. Lekarze cały czas walczą o życie kobiety w szpitalu w Zabrzu na oddział profesora Religi. Koledzy skoczka mocno go wspierają, podobnie jak fani, którzy zasypali zdjęcie Marty Kubackiej wieloma komentarzami.

Żona Dawida Kubackiego jest w szpitalu i walczy o życie! Takie informacje pojawiły się w mediach społecznościowych skoczka, który poinformował na początku tygodnia swoich obserwatorów o tragedii, która dotknęła jego rodzinę. Wiadomość w szybkim tempie obiegła media nie tylko w Polsce, ale i na świecie, a fani rodziny Kubackich mocno się zaniepokoili. Jak wynika z informacji, które przekazał skoczek w mediach społecznościowych, stan 32-letniej kobiety jest poważny, a przyczyną jej złego samopoczucia są problemy kardiologiczne. Lekarze cały czas walczą o życie Marty Kubackiej w szpitalu w Zabrzu na oddział profesora Religi.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu. Jej stan jest ciężki!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Marta Kubacka walczy o życie w szpitalu

Marta Kubacka walczy o życie w szpitalu, jednak może liczyć na wsparcie wielu osób z zewnątrz, których nawet nie zna. Pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie, na którym wtula się do swoich dzieci, roi się od komentarzy wsparcia i ciepłych słów. Wszyscy trzymają kciuki za jej szybki powrót do zdrowia, życząc jej wiele siły. Jeszcze inni otaczają ją modlitwą, podobnie jak jej męża Dawida Kubackiego. Czytając te komentarze, można się wzruszyć i doświadczyć tego, że dobrzy ludzie naprawdę są na tym świecie:

- Pani Marto, modlę się za Panią 🙏 dużo siły i zdrowia

- Siła jest kobietą, każda kobieta jest waleczna 💜. Będzie dobrze, musi być dobrze bo nie ma innej opcji!. Pod postem Pani Męża, ogrom komentarzy ze słowami wsparcia. Cała Polska i nie tylko trzyma mocno za Panią kciuki. Szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły 🙏💜.

- Pani Martusiu modlę się o zdrowie dla Pani - jest Pani silną,mądrą i cudowną dziewczyną - nie ma innej opcji,niż powrót do zdrowia.Córeczki i mąż czekają na Panią.

My również wysyłamy rodzinie Kubackich dużo siły, a żonie Dawida Kubackiego życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do domu!

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy starasz się dbać o swoje zdrowie i regularnie robisz badania?