Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski

Mieszkanie Dawida Kwiatkowskiego przepełnione jest luksusem. Nie brakuje złota i bieli

2023-03-21 18:10

Dawid Kwiatkowski to najpopularniejszy artysta w branży muzycznej. Ci co śledzą jego karierę i lubią jego piosenki, zastanawiają się jak i gdzie mieszka. Okazuje się, że piosenkarz jest właścicielem kilku mieszkań, a to najnowsze przepełnione jest prawdziwym luksusem!

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych artystów w branży muzycznej. Jego piosenki sprawiają, że każdy kto je słyszy, po prostu się rozpływa, a na koncertach, gdzie gromadzi się ogromna publiczność nie ma osoby, która nie śpiewałaby z nim największych hitów. Nie można również zapomnieć o The Voice Kids, a przede wszystkim o dzieciakach, które wybierają jego drużynę, a także o widzach, którzy uwielbiają oglądać go gdy daje czadu na czerwonym fotelu. Okazuje się, że poza muzycznym talentem i podejściem do dzieciaków, Dawid Kwiatkowski ma także głowę do interesów. Jest właścicielem własnej marki odzieżowej, ale również inwestuje w nieruchomości. Wnętrza jego najnowszego mieszkania zwalają z nóg. Tam jest jakby luksusowo!

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski często wagarował! Wykazywał się podstępną kreatywnością

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

Jak mieszka Dawid Kwiatkowski?

Będąc znanym piosenkarzem i jurorem w The Voice Kids, Dawid Kwiatkowski naprawdę dobrze zarabia. Mimo iż jest młodym człowiekiem, swoje zarobki wydaje z głową i inwestuje w nieruchomości. Piosenkarz od hitu "Bez Ciebie" kupił w stolicy kilka apartamentów i w jednym z nich mieszka na stałe, a inne wynajmuje. Okazuje się, że jego najnowsze lokum przeznaczone na wynajem jest przepełnione niesamowitym luksusem! Nie brakuje tam bieli, ściennej sztukaterii, a także połączenia czerni ze złotem. Skąd to wiemy? Nie musieliśmy odwiedzać Dawida w jego nowym mieszkaniu :) Całą relację zdał znany projektant wnętrz Szymon Fiołka, który projektował nowe lokum piosenkarza. Zobaczcie na filmiku poniżej jak tam pięknie. Można się zakochać! :)

Sonda
Lubisz piosenki Dawida Kwiatkowskiego?