Zbigniew Bartman

i

Autor: materiały prasowe Zbigniew Bartman

CLOUT MMA

Zbigniew Bartman kończy karierę i przechodzi do MMA. Kiedy jego debiut?

2023-07-05 20:44

Zbigniew Bartman ogłosił 5 lipca zakończenie kariery siatkarza. Reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, mistrz Europy i triumfator Ligi Światowej. Jego osiągnięcia w świecie siatkówki można wymieniać bez końca. Zibi zdecydował się jednak rzucić piłkę w kąt i założyć rękawice od MMA.

Fani siatkówki doskonale kojarzą Zbigniewa Bartmana, który przez lata był jedną z wiodących postaci kadry narodowej. Mistrz Europy z 2009 roku zwiedził pół świata, grając nie tylko w Europie, ale także w Azji i Ameryce Południowej. W swoim dorobku ma tytuły mistrza Polski, Argentyny czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Czy zostanie też mistrzem walk w klatce?

- Dobra, żarty się skończyły. Koniec odbijania piłki i skakania po boisku. Przyszedł czas założyć rękawice, wejść do klatki i zatańczyć wojowniczy taniec. Dołączam do CLOUT MMA i zostaję CLOUT Fighterem. Pierwsze starcie zbliża się wielkimi krokami. Będziecie ze mną? A może przeciwko mnie?! Tak czy inaczej, widzimy się - mówi Zbigniew Bartman

SKOLIM – szybki trening przed MMA

CLOUT MMA 1 - BILETY

Sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 1 trwa na platformie GoingApp.pl. Ceny biletów na CLOUT MMA 1 rozpoczynają się już od 79 złotych! Nie chcecie przegapić tego wydarzenia! W trakcie gali CLOUT MMA 1 nie zabraknie nie tylko pojedynków czołowych polskich influencerów! W rozpisce pojedynków pojawią się także nazwiska gwiazd sportu. 

CLOUT MMA 1 - DATA, MIEJSCE

Pierwsza gala CLOUT MMA 1 odbędzie się już za miesiąc, 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. W najbliższych dniach poznacie szczegóły karty walk!

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?