Clout MMA - KRS, DATA, BILETY. Co wiemy o federacji Sławomira Peszko i Lexy Chaplin?

i

Autor: screen z Instagram/cloutmma Clout MMA - KRS, DATA, BILETY. Co wiemy o federacji Sławomira Peszko i Lexy Chaplin?

SPORT

Clout MMA - KRS, DATA, BILETY, ZAWODNICY. Co wiemy o federacji Peszko i Lexy Chaplin?

2023-08-05 19:58

Clout MMA, czyli federacja Sławomira Peszko i Lexy Chaplin zaczyna pisać swoją historię. Pierwsza gala odbędzie się jeszcze w te wakacje, a na wszystkich czekają niesamowite emocje. Co trzeba wiedzieć o nowej federacji Clout MMA? Zapowiada się bardzo ciekawie!

Nowa federacja Clout MMA podbije polski rynek freak-fightów? Wiele na to wskazuje! Clout MMA to zupełnie nowa odsłona polskich freak-fightów. Niepokonana od długiego czasu czołowa influencerka Lexy Chaplin łączy siły z byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej, Sławomirem Peszko w elektryzującym projekcie. Ten duet poprowadzi nową freak-fightową organizację CLOUT MMA, która ma szansę na powodzenie. Sławomir Peszko podobnie jak Lexy Chaplin, bardzo cieszy się z nowego etapu w swoim życiu i zapowiedział, że podczas nowej federacji Clout MMA nie będzie nudy:

"Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40%, ale na 100%! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo".

ZOBACZ TAKŻE: MaRina zachwyca balladą niczym z bajki Disneya. "W Blasku" śpiewa o Wojtku Szczęsnym!

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Clout MMA - KRS

Od jakiegoś czasu internauci intensywnie poszukują informacji na temat KRS federacji Clout MMA. Niestety informacje na ten temat ciężko znaleźć w sieci, jednak znaleźli się pierwsi twórcy, którzy zagłębili się w temat. Mowa o Boxdelu i Wardędze, którzy na jednym ze streamów dyskutowali o nowej federacji, którą twarzą jest Sławomir Peszko i Lexy Chaplin. W sieci zaczęły krążyć pomówienia, że Clout MMA to następca gali High League, która została zawieszona. Wiemy tylko, że współwłaścicielem tej federacji jest Lexy Chaplin, która odniosła się do krążących zarzutów, jakoby w jej federacji miały pojawić się osoby powiązane z High League.

"Gdybym patrzyła na to z boku, to też bym miała wątpliwości, ale daję wam słowo, że w Clout-ie nie ma żadnych osób objętych sankcjami. Jestem współwłaścicielem w tej federacji i mam realny wpływ na to, co się dzieje. Moja wspólniczka wraz ze swoim mężem od 2018 roku biorą czynny udział we freak fightach".

Clout MMA - DATA, MIEJSCE

Kiedy i o której godzinie jest Clout MMA? Pierwsza odsłona wydarzenia odbędzie się już 5 sierpnia 2023 roku. Niestety miejsce gali Clout MMA nie jest jeszcze znane. Gdy organizatorzy podadzą je do informacji publicznej, artykuł zostanie zaktualizowany dla naszych czytelników.

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek w produkcji Netflixa “Break Point”. Premiera 21 czerwca

Clout MMA - KTO WALCZY

Kto walczy na Clout MMA? Kogo zobaczymy w oktagonie? Organizatorzy ogłosili pierwsze zestawienie. Widzowie zobaczą w nim między innymi Andrzeja Fonfara z Marcinem Najmanem.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA - KARTA WALK. Kto walczy 5 sierpnia?

Clout MMA - BILETY

Gdzie kupić bilety na Clout MMA? Ile kosztuje wejście na pierwszą galę? Bilety na Clout MMA nie są jeszcze w sprzedaży. Gdy tylko pojawi się dokładna informacja na ten temat, na pewno Was o tym poinformujemy!

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?
Listen on Spreaker.