Ważenie High League 6

i

Autor: screen z instagram.com/@highleague_official Ważenie High League 6

Ważenie High League 6 - o której godzinie jest ważenie? Ile waży Lexy Chaplin, Marcin Najman i inni?

2023-03-17 17:06

Ceremonia ważenia High League 6 to wydarzenie, które zawsze zaplanowane jest na dzień przed główną galą. W czasie jej trwania widzowie będą mogli zobaczyć prezentację zawodników, a także poznać ich oficjalną wagę na dzień przed walką. O której godzinie jest ważenie High League 6 w piątek 17 marca? Kto ile waży? Sprawdźcie.

High League 6 - o której godzinie jest ceremonia ważenia? Po spotkaniach na konferencjach prasowych i w Rundkach czas na ostatnie starcie gwiazd High League przed sobotnią galą w Katowicach! Ważenie przed każdą galą to niesamowicie ważna kwestia nie tylko dla widzów, ale także dla zawodników. To właśnie wtedy każdy może poznać czy limity wagowe zostały utrzymane i zobaczyć jak zawodnicy prezentują się na jeden dzień przed ich ważnym wydarzeniem. Ceremonia ważenia High League 6 to też kilka odpowiedzi na ważne pytania. Ile waży Marcin Najman? Jaka jest waga Lexy Chaplin? Czy też ile ważą gwiazdy wieczoru - Marcin Dubiel i Jarosław Jarząbkowski. O której godzinie jest ważenie High League 6? Gdzie oglądać?

ZOBACZ TAKŻE: Jakie wykształcenie ma Marcin Najman? Będziecie w szoku!

Dzień chłopaka na wesoło - EwelinaPyta

Ważenie High League 6 - godzina

O której godzinie jest Ważenie na High League 6 i Media Trening? Ostatnie face-to-face, spojrzenia i wymiany zdań odbędą się podczas Ważenia w piątek 17 marca o godzinie 18:00. Oficjalne ważenie i media trening przed HIGH League 6 będzie można obejrzeć na YouTubie federacji za darmo. Właśnie wtedy dowiemy się ile waży Lexy Chaplin, Marcin Najman, Marcin Dubiel, Jarosław Jarząbkowski, Ludwiczek i inni.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - kolejność walk. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 18.03.2023?

Listen on Spreaker.
Sonda
Fame MMA, High League, Prime MMA - która federacja jest najlepsza?