HIGH League 6 GODZINA gali. O której zaczyna się HIGH League 6?

i

Autor: screen z YouTube/HIGH League HIGH League 6 GODZINA gali. O której zaczyna się HIGH League 6?

HIGH League 6 GODZINA gali. O której zaczyna się HIGH League 6?

2023-03-18 19:55

Szósta gala freak-fightowych pojedynków już w sobotę 18 marca! Wydarzenie odbędzie się w katowickim Spodku, a widzowie będą świadkami pojedynków mężczyzn, jak i kobiet. O której godzinie zaczyna się HIGH League 6? Kto walczy pierwszy, a kto ostatni? Tego wydarzenia nie można przegapić.

HIGH League 6 - GODZINA gali 18.03.2023 ciekawi wiele osób. O której godzinie jest High League 6? Kto o której walczy 18.03.2023? Wielkimi krokami nadchodzi pierwsza w 2023 roku gala sportów freak fightowych. Już w sobotę 18 marca w oktagonie zobaczymy zawodników, którzy zmierzą się ze sobą twarzą w twarz. Widzowie będą świadkami dziewięciu pojedynków, a w klatce zobaczymy nie tylko panów, ale także i panie. W main-evencie zmierzą się ze sobą Jarosław 'pasha' Jarząbkowski i Marcin Dubiel, natomiast w co-main evencie, widzowie będą mogli podziwiać dwie panie. Podczas HIGH League 6 jako przedostatnie do oktagonu wyjdą Lexy Chaplin i Paulina Hornik. O której godzinie jest High League 6? O której zaczynają się walki? Warto punktualnie włączyć transmisję, ponieważ szykują się gorące starcia zawodników i zawodniczek.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy 18 marca na HIGH League?

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

HIGH League 6 GODZINA

18 marca 2023 roku w legendarnym katowickim Spodku odbędzie się gala HIGH League 6. O której godzinie jest początek wydarzenia? Kiedy zaczyna się HIGH League 6? Wydarzenie sportowe rozpoczyna się o godzinie 20:00. Transmisja jak zawsze będzie dostępna za pośrednictwem PPV.

ZOBACZ TAKŻE: HIGH League 6 - kolejność walk. Kto walczy pierwszy, a kto ostatni 18.03.2023?

Listen on Spreaker.
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?