MMA

i

Autor: pixabay.com (zdjęcie poglądowe)

Ukryta walka na Fame MMA 17 - o co chodzi? W oktagonie pojawi się były członek Ekipy Friza!

2023-02-02 8:21

Siedemnasta gala Fame MMA zbliża się wielkimi krokami. Karta walk jest już w pełni ujawniona, a fani federacji na kilkanaście dni przed wydarzeniem, dowiedzieli się o ukrytej walce. Kto walczy w oktagonie? Tajemnicza walka na Fame MMA 17 jest już znana! Sprawdźcie szczegóły.

Fame MMA 17 - ukryta walka ciekawi wiele osób. Pierwsza gala Fame MMA w 2023 roku zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek 3 lutego odbędzie się 17. gala Fame MMA podczas której odbędzie się wiele emocjonujących walk. W walce wieczoru zobaczymy zestawienie Amadeusz 'Ferrari' Roślik kontra Kamil 'Szczurek' Łaszczyk. Na kilkanaście dni przed Fame MMA 17 okazało się, że z karty walk wypadł jeden zawodnik. W wyniku kontuzji z siedemnastą galą musiał pożegnać się Arkadiusz Tańcula, który miał stanąć twarzą w twarz z Maksymilianem Wiewiórką. Miejsce Tańculi zajmie Alan Kwieciński, jednak to nie koniec niespodzianek! Podczas Fame MMA 17 odbędzie się także ukryta walka! Kogo zobaczymy w oktagonie? Karta walk Fame MMA 17 powiększyła się o jedno starcie!

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zarobi nowy trener reprezentacji Polski. Kwota zwala z nóg!

Szybkie Pytania - Skolim

Fame MMA 17 - ukryta walka [ZAWODNICY]

Ukryta walka na Fame MMA 17 ujawniona! 3 lutego w oktagonie zobaczymy byłego członka Ekipy Friza - Mixera, który zmierzy się z Rafonixem.

- Odsłaniamy ukrytą walkę! Rafonix wraca do oktagonu FAME i zmierzy się z Mixerem ? Obydwaj nie darzą się sympatią oraz przegrali swoje ostatnie walki… Każdy z nich będzie chciał udowodnić coś sobie i innym ?? 

Zestawienie ukrytej walki Fame MMA 17 zszokowało wiele osób i dodało pikanterii w całej karcie walk. Na ten moment nie wiemy, o której godzinie zawalczy Mixer z Rafonixem i która z kolei będzie to walka w piątek 3 lutego. Całą kartę walk Fame MMA 17, znajdziecie TUTAJ. Łącznie podczas kolejnej edycji wydarzenia zobaczymy aż dziesięć pojedynków.

Sonda
Będziesz oglądać Fame MMA 17?