Fame MMA

i

Autor: AKPA Fame MMA

Fame MMA 17 - kiedy, bilety, gdzie, karta walk. Kiedy jest Fame MMA 17?

2023-02-03 18:44

Fame MMA 17 zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy gali nie spoczywają na laurach i zdecydowali się zorganizować kolejną edycję wydarzenia, która mimo iż jeszcze się nie wydarzyła, zapowiada się bardzo ciekawie! Kiedy jest Fame MMA 17? Kogo zobaczymy w oktagonie? Fani federacji powinni zapoznać się z najważniejszymi informacjami.

Fame MMA 17 - data interesuje wiele osób. Włodarze federacji nie spoczywają na laurach i organizują kolejną galę, w której udział wezmą znane twarze z internetu, ale także sportu. Po szesnastu gorących edycjach, przyszła pora na kolejną, która odbędzie się w 2023 roku! Wszystkie najważniejsze informacje, takie jak data, miejsce, bilety, karta walk Fame MMA 17, będziemy aktualizować na bieżąco w tym miejscu. Wiemy już, że o pas mistrzowski Fame MMA podczas 17 gali zmierzą się ze sobą Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka i Alan 'Alanik' Kwieciński, który zastąpi Arkadiusza Tańculę. To jednak nie koniec zaskoczeń! Organizując galę Fame MMA 17, włodarze zadbają o to  by widzowie zobaczyli nowe twarze! Najświeższym nabytkiem federacji jest Czarek Jóźwik, a także Sebastian Fabijański.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Fame MMA 17 - DATA, GODZINA

Kiedy i o której godzinie jest gala Fame MMA 17? Włodarze federacji podali już oficjalną datę gali. Sportowe wydarzenie odbędzie się w piątek 3 lutego 2023 roku w Krakowie. Start gali jak zawsze nastąpi najprawdopodobniej o godzinie 20:00.

Fame MMA 17 - MIEJSCE

Gdzie jest Fame MMA 17? Miejsce gali Fame MMA 17 poznaliśmy podczas szesnastej odsłony wydarzenia. Tym razem kibice będą mogli zakupić bilety do krakowskiej Tauron Areny, ponieważ właśnie tam odbędą się starcia Fame MMA 17.

ZOBACZ TAKŻE: Ukryta walka na Fame MMA 17 - o co chodzi? W oktagonie pojawi się były członek Ekipy Friza!

Fame MMA 17 - KARTA WALK, ZAWODNICY

Kto walczy na Fame MMA 17? Kogo zobaczymy w oktagonie? Karta walk Fame MMA 17 ciekawi wiele osób i nic w tym dziwnego, w końcu włodarze robią wszystko, by przyciągnąć jak najwięcej odbiorców i jak widać z edycji na edycję, wychodzi im to coraz bardziej. W oktagonie na Fame MMA 17 zobaczymy:

  • Amadeusz Ferrari Roślik - Kamil Szczurek Łaszczyk (main event) / MMA
  • Wacław Wac Toja Osiecki - Sebastian Alterboy Fabijański (co-main event) / K-1
  • Alan 'Alanik' Kwieciński vs. Maksymilian 'Wiewiór' Wiewiórka
  • Czarek Czarmagedon Jóźwik - Tomasz Gimper Działowy / MMA
  • Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak
  • Łukasz Mandzio Samoń - Karol Karolek Dąbrowski / K-1
  • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga / K-1
  • Filip Filipek Marcinek - Robert Karaś / K-1
  • Klaudia Sheeya Kołodziejczyk - Wiktoria Viki Jaroniewska
  • Mikołaj 'Mixer' Magdziarz - Marcin 'Rafonix' Krasucki
Sonda
Będziesz oglądać Fame MMA 17?