Tomasz Hajto

i

Autor: AKPA

SENSACJA

Tomasz Hajto zawalczy na gali MMA! Jego rywalem mistrz Europy w siatkówce

2023-07-13 9:27

Takiej informacji nie spodziewał się nikt. Podczas pierwszej konferencji Clout MMA okazało się, że w oktagonie zobaczymy nie tylko znanych zawodników z innych walk i federacji, ale także sportowców z całkiem innych, odmiennych dziedzin sportu. Już 5 sierpnia do oktagonu wejdzie Tomasz Hajto, a jego rywalem będzie mistrz Europy w siatkówce.

Tomasz Hajto to postać doskonale znana polskim kibicom sportu. Teraz okazuje się, że zadebiutuje w oktagonie na gali Clout MMA 1, a jego przeciwnikiem będzie znany siatkarz. Piłkarz czy siatkarz? Kto będzie górą w starciu dwóch sportów narodowych? Były reprezentant Polski i uczestnik mistrzostw świata w Korei i Japonii w 2002 roku Tomasz Hajto, zawalczy 5 sierpnia z mistrzem Europy w siatkówce Zbigniewem Bartmanem. Klatka CLOUT MMA zapłonie. Polscy kibice dzielą się na dwa obozy – fanów piłki nożnej i siatkówki. Pora sprawdzić, która z tych dyscyplin tak naprawdę dominuje w naszym kraju. Walka wieczoru CLOUT MMA 1 to starcie Zbigniew Bartman - Tomasz Hajto.

Lewandowski vs Ronaldo - który przystojniejszy? | Ewelina pyta i nie błądzi #4

Tomasz Hajto - kim jest?

Tomasz Hajto to postać doskonale znana polskim kibicom sportu. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski, uczestnik mistrzostw świata 2002 w Korei i Japonii, 62-krotny reprezentant Polski i były piłkarz takich klubów jak Schalke 04, 1. FC Nuernberg czy Southampton. Jego głos z kabiny komentatorskiej kojarzy każdy fan futbolu. Teraz poznamy go z zupełnie innej strony. Jak poradzi sobie w debiucie w klatce? Tego dowiemy się już 5 sierpnia podczas Clout MMA 1.

ZOBACZ TAKŻE: Clout MMA - KARTA WALK. Kto walczy 5 sierpnia?

Zbigniew Bartman - kim jest?

Zbigniew Bartman to wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. Mistrz Europy z 2009 roku zwiedził pół świata, grając nie tylko w Europie, ale także w Azji i Ameryce Południowej. W swoim dorobku ma tytuły mistrza Polski, Argentyny czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jak zaprezentuje się w klatce, dowiemy się już 5 sierpnia.

Sonda
Czy CLOUT MMA podbije scenę freak-fightów w Polsce?