Robert Lewandowski

i

Autor: AKPA

FANI OBURZENI

Tak Robert Lewandowski potraktował małego fana. Internauci grzmią "WSTYD". Przesadził?

2024-03-21 9:28

Burza dookoła Roberta Lewandowskiego trwa. Wszystko przez to, że piłkarz odwrócił się plecami do swojego młodego fana i nie dał mu upragnionego prezentu w postaci swojego autografu. Do tego jeden z ochroniarzy lekko odepchnął chłopca i powiedział, że teraz pan Lewandowski nie ma na to czasu. Jak zakończyła się ta historia?

Burza dookoła "lewego". Przesadził? W czwartek 21 marca reprezentacja Polski rozegra półfinał baraży przeciwko Estonii. Spotkanie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie z pewnością pojawią się tłumy kibiców i wiernych fanów piłkarzy. Dla kadry Michała Probierza będzie to nie lada wyzwanie, ponieważ w kwalifikacjach do Euro 2024 uzbieraliśmy 11 punktów i niestety nie wywalczyliśmy sobie bezpośredniego awansu na turniej, który odbędzie się w Niemczech w dniach 14 czerwca - 14 lipca. Przed biało-czerwonymi ostatnia szansa na awans, za sprawą udziału w barażach, w związku z tym piłkarze pojawili się w Warszawie, by zacząć przedmeczowe zgrupowanie. Jak to zawsze w takich sytuacjach bywa, przed hotelem w którym nocują piłkarze pojawiły się tłumy kibiców. Niestety jeden z nich, przeżył w pierwszej chwili ogromny zawód i rozczarowanie.

ZOBACZ TAKŻE: Sobowtór Roberta Lewandowskiego. Ten mężczyzna wygląda jak jego brat bliźniak

Robert Lewandowski przed barażami, witały go dzikie tłumy

Rober Lewandowski w ogniu krytyki. Fani "WSTYD"

To już tradycja, że że przy okazji przyjazdu powołanych piłkarzy na zgrupowanie reprezentacji Polski pod hotelem, w którym nocują, zbierają się fani. Czekają oni nie tylko na to by na żywo zobaczyć swoich idoli, ale także marzą o tym aby zdobyć od nich autograf i zrobić sobie z nimi zdjęcie. Nie da się ukryć, że największym zainteresowaniem cieszy się Robert Lewandowski, który i tym razem był bardzo oblegany. Niestety jeden z chłopców, który marzył o podpisie swojego ulubionego piłkarza w pewnym momencie został odsunięty przez ochroniarza, a Robert Lewandowski odwrócił się plecami i odszedł w stronę hotelu. Po całej sytuacji w sieci pojawił się filmik, na którym widać opisaną sytuację, a internauci nie pozostawili na "Lewym" suchej nitki:

- Panie Lewandowski...wstyd

- Słabe z jego strony

- Lewy aż tak odleciał? Przecież to trzeba naprawdę nie mieć serca

Jak się szybko okazało cała sytuacja miała szczęśliwy finał. Na innych nagraniach widać, że chłopiec w żółtej kurtce (który przed hotelem prosił o autograf) ostatecznie go zdobył od swojego idola i skakał z radości.