Mateusz Murański nie żyje

i

Autor: AKPA Mateusz Murański nie żyje

Smutna scena pod domem Mateusza Murańskiego. Rodzice zmarłego 29-latka byli na miejscu

2023-02-17 10:08

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła wszystkimi. Nikt nie spodziewał się jego odejścia, tym bardziej że miał przed sobą całe życie. Rodzice aktora i zawodnika MMA cały czas przeżywają żałobę, a niedawno byli widziani pod mieszkaniem, które zajmował ich 29-letni syn.

Mateusz Murański nie żyje. Taka informacja obiegła świat 8 lutego 2023 roku i wywołała w mediach ogromny szok. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, tym bardziej że mężczyzna miał przed sobą całe życie. W dniu, gdy media obiegły informacje, że młody Muran nie żyje, dowiedzieliśmy się, że jego ciało zostało znalezione w prywatnym mieszkaniu na pomorzu, a prokuratura wykluczyła udział osób trzecich w tragicznym zdarzeniu. Ze wstępnej sekcji zwłok wiemy, że śmierć aktora serialu Lombard. Życie pod zastaw i zawodnika MMA nastąpiła najprawdopodobniej około 5 lub 6:00 rano. Lekarze po pierwszych badaniach stwierdzili obrzęk płuc i podniesioną temperaturę ciała na skutek zatrucia lekami lub środkami odurzającymi. Śmierć Mateusza Murańskiego wywołała smutek, ale skłoniła także wiele osób do głębokiej refleksji na temat hejtu, który w obecnych czasach jest strasznym zagrożeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

Mateusz Murański nie żyje.

Rodzice pod domem Mateusza Murańskiego

Kilka dni temu fani Mateusza Murańskiego byli świadkami smutnej sytuacji, która miała miejsce pod jego mieszkaniem w Gdyni. Zasmuceni rodzice 29-latka - Jacek Murański i Joanna Godlewska-Murańska, przyjechali tam by najprawdopodobniej zabrać rzeczy syna. Jak poinformował serwis o2.pl, rodzice zmarłego celebryty próbowali także odpalić jego auto na kabel, co im się nie udało. Jacek i Joanna Murańscy cały czas milczą na temat zaistniałej sytuacji. Można się domyślać, że jest im ciężko po stracie jedynego, a zarazem ukochanego syna.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy pogrzeb Mateusza Murańskiego? Gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie?