Marcin Najman

i

Autor: AKPA Marcin Najman

Czy walka Murański - Najman się odbędzie? Co z galą High League 6 po śmierci młodego "Murana"?

2023-02-27 9:21

Gala High League 6 zbliża się wielkimi krokami, jednak pod znakiem zapytania stoi walka wieczoru, czyli pojedynek Jacek Murański - Marcin Najman, która miała odbyć się na szalonych zasadach boksu birmańskiego, z dopuszczeniem uderzeń łokciami i głową. Powód jest oczywisty, a mianowicie śmierć Mateusza Murańskiego, o której dowiedzieliśmy się w środę 8 lutego.

Co z walką Jacka Murańskiego i Marcina Najmana? To zastanawia wiele osób. Na sobotę 18 marca zaplanowana jest szósta gala High League, na której pojawi się między innymi Lexy Chaplin, Marcin Dubiel, a także jego przeciwnik Jarosław pasha Jarząbkowski. Organizatorzy High League 6 potwierdzili także jakiś czas temu, że w walce wieczoru weźmie udział Marcin Najman przeciwko Jackowi Murańskiemu. Panowie mieli zmierzyć się ze sobą na szalonych zasadach boksu birmańskiego z dopuszczeniem uderzeń łokciami i głową, jednak walka ta stoi od kilku dni pod znakiem zapytania. Powód jest oczywisty, a mianowicie śmierć syna Jacka Murańskiego, czyli Mateusza, którego publiczność znała również z freak-fightowych federacji, a także z serialu Lombard. Życie pod Zastaw.

Przypomnijmy, że 8 lutego 2023 roku, świat obiegła informacja, że Mateusz Murański nie żyje. Jego ciało zostało znalezione najprawdopodobniej przez jego ojca, w domu w Gdyni. Zmartwiony ojciec udał się do syna, ponieważ nie mógł się z nim skontaktować.

ZOBACZ TAKŻE: Śmierć Mateusza Murańskiego odbije się na freak-fightowych galach? Internauci mocno komentują

Mateusz Murański nie żyje.

High League 6 - czy walka Murański vs Najman się odbędzie?

Co z walką Murański - Najman? Czy zobaczymy panów w walce wieczoru na High League 6? Organizatorzy gali potwierdzili, że w walce wieczoru weźmie udział Marcin Najman, jednak przez dłuższy czas nie wiedzieli, czy jego rywalem będzie Jacek Murański. Ojciec "Młodego Murana" zabrał niedawno głos i powiedział, że nie wystąpi na najbliższej gali HIGH League 6, która odbędzie się 18 marca.

- Nie wystąpię w walce, która była zakontraktowana na 18 marca. Co będzie dalej, jeszcze nie wiem, mam głowę z zupełnie innym miejscu, ale powiem ci, że jestem pewien, że Mateusz chciałby, żebym pokazał się jeszcze klatce. Na zawsze #teammuranscy. Po prostu o tym wiem, bo mamy kontakt z Mateuszem - powiedział Jacek Murański w wywiadzie dla portalu Salon24.

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy pogrzeb Mateusza Murańskiego? Gdzie odbędzie się ostatnie pożegnanie?

Listen on Spreaker.
Sonda
Czy powinno dojść do walki Najman - Murański?